ملت عشق

«The Forty Rules of Love»؛ ملت عشق

کتاب «The Forty Rules of Love» نوشته الیف شافاک، در ایران با نام «ملت عشق» و ترجمه ارسلان فصیحی توسط نشر ققنوس منتشر شده است. این کتاب با بیش از ۵۰۰ بار تجدید چاپ، به پرفروش‌ترین رمان ترکیه تبدیل و به چندین زبان ترجمه شده است.

به گزارش زنان خبر، کتاب «The Forty Rules of Love» نوشته الیف شافاک، در ایران با نام «ملت عشق» و ترجمه ارسلان فصیحی توسط نشر ققنوس منتشر شده است. این کتاب با بیش از ۵۰۰ بار تجدید چاپ، به پرفروش‌ترین رمان ترکیه تبدیل و به چندین زبان ترجمه شده است.

ملت عشق و زندگی اللا روبینشتاین

کتاب ملت عشق دو داستان را به صورت موازی پیش می‌برد. داستان اول، قصه زنی چهل ساله است به نام اللا است که رابطه‌اش با همسرش سرد است و با اینکه متوجه خیانتش شده اما حرفی به همسرش نمی‌زند. اللا در بیست سال زندگی مشترکش دچار روزمرگی بوده و تنها سرگرمی‌اش کلاس آشپزی است. در آستانه چهل سالگی در یک انتشارات مشغول به کار می‌شود. و وظیفه‌اش نوشتن گزارشی برای رمان «کفر شیرین» نوشته «عزیز زاهارا» است. همین اتفاق داستان اول را به داستان دوم نزدیک می‌کند.

داستان دوم در مورد دیدار شمس و مولوی است

در این کتاب، الیف شافاک دو داستان را در کنار هم روایت می‌کند. یکی از داستان‌ها در زمان حال و داستان دوم در قرن‌ها قبل اتفاق می‌افتد. داستان دوم این رمان در قرن هفتم روایت می‌شود، داستان وارد شدن شمس تبریزی به زندگی مولانا است. کسی که زندگی مولانا را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد و راه جدیدی پیش پای او می‌گذارد.

برای دانلود رمان ملت عشق اینجا کلیک کنید.

 

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.