حمایت بنگاه‌های خبررسانی خارجی از برخی‌ گروه‌ها برای لطمه زدن به آن جریانات است

عضو ائتلاف اصلاح‌طلبان تصریح کرد: افراد درون لیست ما اصلاح‌گرانی هستند که در چارچوب اصول حرکت می‌کنند.چه بسا حمایت بنگاه‌های خبررسانی خارجی از برخی‌ گروه‌ها برای لطمه زدن به آن جریانات باشد، ما باید به مملکت خودمان فکر کنیم.

به گزارش زنان خبر پروانه مافی عضو شورای حزب کارگزاران سازندگی و ائتلاف اصلاح‌طلبان در انتخابات دهم برنامه اقتصادی اعضای ائتلاف متبوعش اظهار کرد: دولت در حوزه سیاست خارجی مشکل عظیمی به نام تحریم‌ها را حل و از معضل بودن آن را خارج کرد؛ این یک توفیق بین المللی بود. الان مشکل اساسی کشور اقتصاد، معیشت، بیکاری و تنگناهای اقتصادی است.

وی افزود: آمار بیکاری سال گذشته ۷ میلیون نفر بود  و امسال به ۸ میلیون نفر رسیده است و این یعنی غول بیکاری دارد ما را احاطه می‌کند و آنچه مجلس دهم باید به آن بپردازد حل مسائل اقتصادی و بیکاری است زیرا غول بیکاری دارد جوانان ما را می‌بلعد و باید آن را مهار کرد.

مافی تاکید کرد: بنده متاسفم که فضای کسب و کار جدید برای جوانان فراهم نشده است و همچنان بیکاری در میان جوانان وجود دارد و همانطور که میدانید بیکاری منشا هرگونه فسادی است.

عضو شورای حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به حمایت رسانه‌های بیگانه از لیست اصلاح‌طلبان و هاشمی رفسنجانی گفت: ما دیگر از اصلاح‌طلبی گذشته‌ایم و امروز به اصلاح‌گری رسیده‌ایم، افراد درون لیست ما اصلاح‌گرانی هستند که در چارچوب اصول حرکت می‌کنند چه بسا حمایت بنگاه‌های خبررسانی خارجی از برخی‌ گروه‌ها برای لطمه زدن به آن جریانات باشد، ما باید به مملکت خودمان فکر کنیم.

وی اظهار کرد:  اعتدال یک روش و یک مسیر است که مجلس آینده هم باید مثل دولت از تندروی پرهیز و به فکر حل مشکلات داخلی باشد.