فاطمه نوروزیان

۱۷ فوتی «کرونا» در یک روز در هرمزگان/ ۱۴۴ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان های اصفهان بستری شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۱۹ تیرماه ۱۷ نفر در اثر ابتلای قطعی به کرونا در هرمزگان جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش زنان خبر، فاطمه نوروزیان امشب در گفت‌وگو با بخش خبر سیمای مرکز خلیج فارس اظهار کرد: در استان هرمزگان تاکنون ۴۲ هزار و ۷۹۱ مورد آزمایش کرونا انجام شده است.

 

وی افزود: متأسفانه در ۱۹ تیرماه ۱۷ نفر در پی ابتلای قطعی به کرونا در هرمزگان جان خود را از دست داده‌اند و ۷۹ نفر اکنون در آی‌سی‌یو بستری‌اند که حال ۴۶ نفر از آنان وخیم است.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان این که ۴۹۳ نفر نیز اکنون بدلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند، اضافه کرد: ۱۷ فوتی امروز شامل ۷ نفر در بندرعباس، ۳ نفر در قشم، ۳ نفر در بندرلنگه، ۲ نفر در رودان، ۱ نفر در میناب و ۱ نفر در بندرخمیر هستند.

 

۳۵۶ نفر تاکنون در هرمزگان در پی ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

 

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در اصفهان/ ۱۴۴ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان های اصفهان بستری شدند

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۴ بیمار با علائم کرونا در مراکز درمانی استان(به غیر از کاشان و آران و بیدگل) بستری شدند و۷۲ نفر نیز با بهبود وضعیت جسمانی به خانه بازگشتند.

 

آرش نجیمی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۴ بیمار با علائم کرونا در مراکز درمانی استان(به غیر از کاشان و آران و بیدگل) بستری شدند و۷۲ نفر نیز با بهبود وضعیت جسمانی به خانه بازگشتند.

 

 

وی ادامه داد: مجموع مبتلایان بستری این بیماری در مراکز درمانی استان ۶۷۸نفر است، و ۱۳۷ نفر هم در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

 

نجیمی گفت: از مردم اصفهان خواهشمندیم با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک از روند پیشرفت بیماری کرونا جلوگیری کنند.

 

انتهای متن/*