۱۰ هزار بانوی فرهیخته و فعال در حمایت از سپاه پاسداران بیانیه ای صادر کردند

۱۰ هزار بانوی فرهیخته و فعال اجتماعی و فرهنگی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه‌‌ای صادر کردند.

به گزارش زنان خبر، ۱۰ هزار بانوی فرهیخته و فعال اجتماعی و فرهنگی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای را صادر کردند.

متن بیانیه به این شرح است است:

شکست مفتضحانه آمریکای جنایتکار و ایادی کثیفش در منطقه و از بین رفتن داعش توسط جبهه مقاومت به یاری سرداران بزرگی چون قاسم سلیمانی‌ها این استکبار جهانی را بر آن داشت تا دست به انتقامی مفتضحانه بزند و با ترور ناجوانمردانه سردار سپهر سلیمانی و ابومهدی المهندس را به فوز عظیم شهادت نایل کند. اما انتقام سخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شجاعت و غیرت ایرانیان را دوباره به رخ کشید و هیبت پوشالی استکبار حهانی را به گوش حهانیان فریاد زد.

شیرینی این پیروزی بزرگ در کام ده‌ها میلیون ایرانی قهرمان بود که خبر ناگوار و اندوهبار سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی که در آن عزیزان از ایران اسلامی و دیگر کشورها بود، تلخی و اندوهی را به بار آورد.

ما بانوان فعال اجتماعی و فرهنگی از عمق وجود با خانواده‌های آن شهدای عزیز، داغدار و گرانقدر، همدردی کرده و در غم و اندوه آنها شریک هستیم و از مردم شریف و عزیز ایران اسلامی انتظار داریم، با شکوه تمام در مراسم ترحیم آن عزیزان شرکت نمایند.

زنان ایران اسلامی از اینکه هم‌سنگران شهید سرافراز سپهبد قاسم سلیمانی با شجاعت و صداقت تمام اعلام کردند این اقدام بر اثر اشتباه انسانی بوده و خود را مسئول می‌دانند تشکر می‌نماییم، خضوع و تکریم سردار سرافراز سپاه اسلامی سردار سرلشکر سلامی و سردار حاجی زاده عزیز، بیانگر این واقعیت است که سپاهیان سبزپوش و عزیز ما خود را فدایی مردم می‌دانند و این را انتخاب خود می‌دانند و در مقابل در کنار مردم و خانواده‌های داغدار و عزیز این شهدای عزیز به آمریکا و ازناب او که از هر فرصتی را بر ضربه زدن به ملت قهرمان ایران اسلامی سوءاستفاده می‌کنند، اعلام می‌داریم.

بدین وسیله حمایت همه جانبه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این نهاد مقدس و انقلابی اعلام می‌داریم و توفیقات روز افزون این شجره طیبه را از خداوند منان مسئلت می‌کنم.

 

انتهای متن/*