در راستای درخواست بانوان محمود آباد؛گشایش درمانگاه خیریه شهید عراقی

پس از سالها متروکه ماندن درمانگاه خیریه شهید عراقی به درخواست شهروندان به خصوص بانوان روستای محمود آباد واقع در بخش خاوران این مرکز درمانی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش زنان خبر، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان ری درحاشیه این مراسم گفت: درمانگاه خیریه شهید عراقی به همت خیرین و با حمایت دهیاری روستای محمود آباد و بخشداری خاوران بازسازی شد و گشایش درمانگاه خیریه شهید عراقی به همت خیرین و با حمایت دهیاری روستای محمود آباد و بخشداری خاوران  یک فضای درمانی به مراکز و سرانه بهداشتی شهرستان ری افزوده شده است. اکنون یک فضای درمانی به مراکز و سرانه بهداشتی شهرستان ری افزوده شده است.

 

بیشتر بخوانید:

 

سید ناصر موسوی با اشاره به افزایش مراکز درمانی جدید به سرانه بهداشت شهرستان ری افزود: اجرای فاز جدید بیمارستان شهدای هفتم تیر طی یک برنامه زمانبندی ۱۸ ماهه افتتاح خواهد شد که دارای یک ساختمان بسیار مجهز خواهد بود و همچنین فاز جدید بیمارستان فیروزآبادی نیز در چند ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرای برنامه های پیشگیرانه بتوانیم ‌شاهد درصد کمتر بیماری در جامعه باشیم و شرایط طوری باشد که کمتر به توسعه و احداث مراکز درمانی نیاز داشته باشیم اما وظیفه خودمان می دانیم که توسعه و افزایش سرانه بهداشتی و درمانی را در دستور کار خود قرار دهیم.

 

 

انتهای متن/*