کمان دشمن تاروپود حجاب را نشانه گرفته است

حجاب و عفاف یکی از موضوعات بسیار مهم و اساسی است که برای حفظ ارزش‌ها باید توجه ویژه و برنامه‌ریزی خوبی برای آن داشته باشیم.

به گزارش زنان خبر، پیش از انقلاب اسلامی بی‌بندوباری، بی‌حجابی، فحشا، فساد و… وجود داشت که به دلیل بی‌کفایتی پادشاهان در آن زمان افکار غربی روز به روز در کشور گسترش می‌یافت.

بی‌حجابی، خانواده‌ و پایبندی زنان و مردان به ریشه و اصل خانواده را از بین می‌برد که خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی حیا و عفت در جامعه رشد یافت.

برای تقویت و حفظ ارزش‌های اسلام و انقلاب باید مسائل ارزشی، اعتقادی و فرهنگی به صورت ویژه تقویت شود و فرهنگ‌سازی تاثیرگذاری در این زمینه انجام داد.

کمان دشمن تاروپود حجاب را نشانه گرفته است تا دیر نشده همه ما باید آگاه باشیم که اهداف دشمن برای تزلزل جایگاه زن و ارزش‌های او برای رسیدن به اهداف پلید غرب است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم هر سال در ماه مبارک رمضان فعالیت‌های قرآنی، مذهبی و فرهنگی مطلوبی دارد که در کنار آن غرفه‌های حجاب و عفاف چند سالی است فعالیت خوبی در این نمایشگاه دارند.

دوخت چادر، عرضه پارچه‌های چادری با کیفیت ایرانی، دوخت و ارائه چادر نماز، ارائه محصولات حجاب و… اقدامی بسیار خوب است که باید در طول سال در نقاط مختلف برگزار شود.

گزارشی در این راستا تهیه کردیم که با هم می‌خوانیم.

صدیقه روشنی یکی از خیاطان غرفه دوخت چادر در گفت‌وگو با خبرنگار زنان خبر گفت: حجاب از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به تبلیغات غربی علیه حجاب و فرهنگ سازی آنان برای بی‌بندو باری باید فعالیت آنان را خنثی کنیم.

وی افزود: در این غرفه چادر به صورت رایگان دوخته می‌شود و شاهد استقبال خوبی بودیم، این نمایشگاه‌ها اگر به صورت مستمر با هدف برگزار شود نتیجه مطلوبی خواهیم گرفت.

آزاده شهسوار از بازدیدکنندگان بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن به خبرنگار ما گفت: همراه دوستم برای بازدید از نمایشگاه مراجعه کردیم و به طور اتفاقی غرفه‌های حجاب و عفاف را دیدیم، فعالیت خوب و تاثیرگذاری است.

وی ادامه داد: در اینجا چادر کهنه با چادر نو تعویض می‌شود که خیلی برایم جالب و مثبت بود؛ چنین فعالیت‌های تبلیغی با توجه به شرایط جنگ نرمی که داریم خوب است ولی کافی نیست.

شهسوار در مورد برنامه ریزی برای حجاب و عفاف گفت: نمایشگاه قرآن و برپایی این غرفه‌ها سالی یک بار برگزار می‌شود ولی باید برنامه ریزی جدی برای ترویج و حفظ حجاب داشته باشیم؛ نباید از فعالیت دشمنان علیه حجاب زنان غافلحجاب بمانیم و با فرهنگ سازی افکار پلید آنان را خشک کنیم.

همچنین مسئول غرفه مانتوهای حجاب به خبرنگار زنان خبر گفت: باید از پوشاک ایرانی و اسلامی حمایت کنیم و نگذاریم محصولات و فرهنگ خارجی ویترین بازار ایرانی را پر کند، اگر ایرانیان از حجاب و پوشاک ایرانی حمایت کنند پیشرفت خوبی خواهیم داشت.

 

بنابراین گزارش در این نمایشگاه انواع چادرهای ملی، دانشجویی، ایرانی، چادرهای نماز، روسری و مقنعه، مانتوهای اسلامی و… برای تمام سنین با قیمت مناسب عرضه شد.

 

 

 

 

انتهای متن/*