بانوان ری به گوش باشند: کسب درآمد با هنرهای خانگی

اگر به هنرهای خانگی علاقه دارید و درآن استعداد دارید یا به دنبال راهی برای کسب درآمد خانگی هستید کافی است یکی از ایده های هنری درآمدزا را انتخاب کنید و از همین امروز کسب و کار خود را به راه بیندازید.

به گزارش زنان خبر، امروزه خود اشتعالی یا به عبارت دیگر کسب و کار خانگی طرفداران زیادی پیدا کرده است بد نیست بدانید خانه فرهنگ رازی واقع در منطقه ۲۰ به‌منظور پرکردن اوقات فراغت بانوان دوره‌های آموزشی هنرهای خانگی را در قالب کلاس‌های خیاطی، گلدوزی، قالی و گلیم بافی، نمد دوزی و بافندگی، نقاشی روی شیشه، گلسازی، عروسک سازی، شمع سازی و … را برای بانوان ری برگزار می‌کند.

بیشتر بخوانید:

 

بانوان هنردوستی که علاقمند به شرکت در دوره‌های آموزشی هنرهای خانگی هستند می‌توانند به میدان شهرری، خیابان ۲۴ متری، کوچه شهید صفری، کوچه شهید سمایی، شماره ۹۱ مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۹۷۵۱۲۷ تماس بگیرند و از خدمات آموزشی این خانه فرهنگ بهره‌مند شوند.

خانه فرهنگ رازی با زیربنایی به‌مساحت ۹۶ مترمربع درسه طبقه در سال ۱۳۷۳ افتتاح و راه‌اندازی شد و فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی، هنری و … به شهروندان محترم آغاز کرد.

بخش آموزش این مرکزشامل کلاس‌های مختلف در رشته‌های علوم قرآنی، هنرهای دستی و تزئینی، هنرهای تجسمی، دوره‌های کامپیوتر، دوره‌های زبان،مهدوپیش دبستانی است که زیرنظر اساتید مجرب برگزار و مورد استقبال شهروندان واقع شده است.

این خانه فرهنگ در کنار فعالیت‌های آموزشی، برنامه‌های مختلفی از قبیل بزرگداشت اعیاد ملی و مذهبی و مناسبت‌های انقلابی، همایش‌ها و سمینارها، ایستگاه‌های طراحی و نقاشی و صدها برنامه متنوع دیگر برگزار می‌کند.

خانه فرهنگ رازی در کانون‌های بانوان، ورزشی، ادبی، نمایش و فیلم، توان خواهان هنرمند (ویژه معلولان) و کانون جهان‌دیدگان فعالیت دارد و از علاقمندان به‌صورت رایگان عضو می‌پذیرد.

 

انتهای متن/*