کرانچار: داستان‌سرایی‌ها درباره رابطه من و کی‌روش واقعی نیست/ احساس مسئولیت سنگینی در قبال نسل آینده فوتبال ایران دارم

سرمربی تیم فوتبال المپیک کشورمان مدعی است درباره رابطه او و کارلوس کی‌روش داستان سرایی‌هایی شده که دور از واقعیت است.

به گزارش زنان خبر، زلاتکو کرانچار درباره حضورش در ایران به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال المپیک عنوان کرد: از اعتمادی که به من توسط مسئولان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک شد کمال سپاس را دارم. پس از حدود شش سال حضور در ایران، احساس مسئولیت سنگینی در قبال نسل آینده فوتبال این کشور دارم.

وی ادامه داد: خوشبختانه شناخت جامعی از شرایط  فوتبال ایران دارم. امیدوارم بتوانم مجموع تجاربم را در اختیار مردان آینده‌ساز فوتبال ایران قرار بدهم.

سرمربی تیم فوتبال المپیک تصریح کرد: ما در فوتبال ایران بازیکنان جوان و بااستعداد زیادی داریم که می‌توانند نسل درخشانی را بسازند. همه هدف ما این است پاسخ مناسبی به توقعات مردم بدهیم. طبعاً در حال حاضر همه نگاه جامعه به تیم ملی دوست‌داشتنی بزرگسالان ایران است که تحت هدایت شایسته کارلوس کی‌روش قرار دارد و به طور حتم همه به همراه هم در کنار اعضای تیم ملی بزرگسالان  هستیم و برای موفقیتش دعا می‌کنیم.

کرانچار تصریح کرد: خیلی سریع پس از حضورم در ایران، برنامه‌ریزی جهت تدوین برنامه‌های اردویی برای تیم المپیک ایران آغاز شد و سعی می‌کنیم طی روزهای آینده برنامه‌های‌مان را اعلام کنیم. امروز جلسات متعدد و فشرده‌ای با حضور آقایان محصص، کلانی، معینی و استیلی داشتیم که در این باره همه موارد را زیر نظر بگیریم.

وی گفت: متأسفانه طی یکی دو روز گذشته برخی داستان‌سرایی‌ها درباره رابطه میان من و سرمربی محترم تیم ملی بزرگسالان مطرح شده که همه آنها دور از واقعیت است. من برای آقای کی‌روش احترام فراوانی قائلم و  برای کمک به فوتبال ایران در اینجا هستم. تأکید می‌کنم که همه یار و همراه تیم ملی بزرگسالان ایران هستیم. پس از جام جهانی، بازی‌های آسیایی جاکارتا را داریم که در بعد منطقه‌ای اهمیت زیادی دارد و امیدوارم خانواده فوتبال شاهد روزهای خاطره‌انگیزی باشند.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال

انتهای متن/*