چگونه در نگاه کسی که دوست دارید جذاب‌تر باشید ؟

با رعایت این نکات، رابطه شما هر روز قوی‌تر شده و خود او نیز مشتاق خواهد بود تا ساعاتی بیشتری را در کنارتان باشد.

به گزارش زنان خبر؛ چیزهای جدید در زندگی برای هر کسی جالب است، سعی کنید علائق او را بشناسید و با رعایت این ۵ راهکار، همواره در نگاه وی جذاب‌تر ، جدید و دوست‌داشتنی‌تر باشید.

۱-  در هیجانات و علائق ورزشی، او را همراهی کنید
طرفدار تیم ورزشی مورد علاقه وی باشید، این کار مردها را به وجد می‌آورد، اگر خانه‌دار هستید، در حین انجام امور خانه، می‌توانید از نتیجه و مراحل بازی سوال کنید، بعضی از مردها عاشق ورزش مورد علاقه‌شان هستند. با این کار خود را به وی نزدیک‌تر کرده و روابط خود را مستحکم‌تر می‌کنید. در این صورت، شما برای وی، حکم رفیقی را دارید که او را در تمام مراحل و هیجانات بازی همراهی می‌کند. و این شما را در نگاه او جذاب‌تر میکند.
۲-  برای او جشن و میهمانی بگیرید
بیشتر مردها به تاریخ تولد و میهمانی برای خود حتی فکر نمی‌کنند، این شما هستید که با گرفتن یک میهمانی، دعوت دوستانش، تدارک غذا و پذیرایی جالب و جدید، می‌توانید او را خوشحال و غافلگیر کنید. این کار تاثیری عاشقانه در ذهن او خواهد داشت. متأسفانه در حال حاضر بیشتر همسران به این کارها و خوشحالی شوهرشان اهمیتی نمی‌دهند.
۳-  او را در روابط با دوستانش راحت بگذارید
این مسئله از قدیم تاکنون باعث اختلافات بین زن و شوهر بوده است. بدون شک هر مردی دوست دارد اوقاتی را با همجنس خود و دوستانش بگذراند. مردها افکاری دارند که تنها خود جنس مرد می‌فهمد، این طبیعی است، باور کنید! آنها نیاز دارند که حتی برای چند ساعت، آزاد از مسئولیت‌های زندگی، با دوستان خود تفریح کنند، بنابراین تحمل داشته باشید. با غر زدن و شکایت، تنها اوضاع را بدتر می کنید. در صورت ملایمت، او نیز متقابلا خوشحال می‌شود که شما نیز با دوست‌های‌تان رفت و آمد کنید.
۴-  با او فیلم ببینید و لذت ببرید
حقیقت این است که بیشتر مردها اوقات فراغت خود را دوست دارند جلوی تلویزیون بنشینند و استراحت کنند. شما نیز در دیدن فیلم و برنامه‌های دلخواه وی، او را همراهی کنید. در صحنه‌های هیجان‌انگیز یا خنده‌دار، از خود عکس‌العمل نشان دهید و او را به هیجان بیاورید. برای این کار وقت بگذارید و سعی کنید طی فیلم پشت سر هم از جای خود تکان نخورید.
۵-  با غذای دلخواه وی، او را غافلگیر کنید
درست است که خانم‌ها همیشه باید غذا درست کنند، اما گاهی وقت‌ها، با درست کردن غذای دلخواه وی و چیدن میزی رویایی و دو نفره، او را غافلگیر کنید. این کار نه تنها او را خوشحال می‌کند، بلکه می‌فهمد که برای او ارزش زیادی قائلید و شما را جذاب‌تر جلوه میدهد.
این‌ها فقط نمونه‌های کوچکی از راه‌های جذابیت می‌باشد. بطور خلاصه، برای تحت تأثیر قراردادن مرد خود، بهترین راه، درک متقابل است. سعی کنید همواره با نشاط باشید. شاید باورتان نشود، ولی خیلی از مردها، زن‌ها و دخترهایی که گاهی اوقات رفتاری مردمنش و قوی دارند را بیشتر دوست دارند تا زنانی ضعیف و بی‌اراده.
با رعایت این نکات، رابطه شما هر روز قوی‌تر شده و خود او نیز مشتاق خواهد بود تا ساعاتی بیشتری را در کنارتان باشد.