چتر حمایت مهرگوهر بینا برسر بانوان

موسسه خیریه”مهرگوهر بینا”بنا بر نامگذاری مقام معظم رهبری با عنوان”رونق تولید”آستین ها را بالا زده اند وبا کمک جمعی از خیران محلی برای افراد جویای کار کسب وکار خانگی راه اندازی می کنند.

به گزارش زنان خبر، محمدی مدیر موسسه مهر گوهر بینا در مورد فعالیت های موسسه گفت: “فعالیت های موسسه در۳ بخش تعریف شده ورایگان است.

در بخش اول با مشارکت مشاوران و آموزشگران متخصص کلاس ها وکارگاه های گوناگون روان شناسی با سرفصل هایی همچون مهارت زندگی، اعتیاد، بهبود در روابط عمومی فرد، چگونگی انجام فعالیت های گروهی و بازاریابی موثر برگزار می شود.

در بخش دوم نیز به آموزش مقدماتی و حرفه ای مهارت های هنری مانند قالیبافی، خیاطی صنعتی، ساخت زیورآلات، مکرومه بافی و عروسک دوزی می پردازد.

در بخش سوم نیز به بازاریاب وجذب سفارش برای افراد آموزش دیده اختصاص دارد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۷۰ بانوی سرپرست خانوار دراین موسسه مشغول به کار هستند گفت: این تعداد بانوان روزانه حدود۱۰۰ سفارش را به مشتری خود در بازار تحویل می دهند.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: در کنار این فعالیت ها، شناسایی نیازهای جدید بازار نیز از دیگر اولویت های ما درموسسه است تا با آغاز کارگاه های آموزشی مرتبط با آنها بتوانیم رونق کسب وکار وافزایش درآمد اعضای خود را همیشه دراوج نگه داریم.

 

انتهای متن/*