پیکر شهید مدافع حرم در شهرری تشییع شد

پیکر مطهر شهید مدافع “ابوالفضل سرلک” از نیروهای پاسدار انقلاب اسلامی امروز جمعه با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در شهرری تشییع شد.

به گزارش زنان خبر، پیکر مطهر شهید مدافع “ابوالفضل سرلک” از نیروهای پاسدار انقلاب اسلامی امروز جمعه با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در شهرری تشییع شد.

ابوالفضل سرلک که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه اعزام شده بود یکشنبه شب (بیست و یکم اردیبهشت ماه سال جاری) در جاده اثریا خناصر سوریه حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

تشییع کنندگان با سردادن شعارهای “لاالله‌الاالله”، “حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست”، “هیهات منا الذله” و”این گل پرپر ماست هدیه به رهبر ماست” از ایثار و فداکاری این شهید سرافراز  قدردانی کردند.

زنان و مردان، پیر و جوان با حضور در این مراسم یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و بار دیگر با شهیدان راه اسلام و مکتب قرآن عهد و میثاقی دوباره بستند.

پیکر این شهید سرافراز و دلاور پس از مراسم تشییع و وداع باشکوه مردم شهرری و اقامه نماز در آستان حضرت عبدالعظیم(ع آرام گرفت. از وی دو فرزند به یادگار مانده است.

 

انتهای متن/*