پیروزی تیم ملی فوتسال بانوان ایران مقابل اوکراین+ حواشی

نخستین دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال بانوان ایران و اوکراین با پیروزی شاگردان شهرزاد مظفر به پایان رسید.

به گزارش زنان خبر،نخستین دیدار دوستانه دو تیم ملی فوتسال بانوان ایران و اوکراین امروز(یکشنبه)به میزبانی سالن هندبال برگزار شد.

در این بازی شاگردان شهرزاد مظفر نیمه نخست را با نتیجه سه بر یک به پایان بردند. در نیمه نخست آرزو صدقیانی دقیقه ۱۱ بازی نخستین گل ایران را به ثمر رساند. در فاصله ۳۰  ثانیه بعد فاطمه اعتدادی با گل زیبایی تیم ایران را صاحب دومین گل کرد. فرشته کریمی مهاجم آماده تیم ملی فوتسال ایران نیز دقیقه ۱۶ بازی سومین گل را به ثمر رساند.

کریمی پس از زدن این گل به سبک محمد صلاح (بازیکن مطرح لیورپول)شادی بعد از گل خود را نشان داد. نیمه دوم بازی نیز با حملات تیم ایران روی دروازه اوکراین آغاز شد.

سارا شیربیگی دقیقه سوم گل چهارم ایران را به ثمر رساند. مهاجمین اوکراین نیز گل دوم خود را وارد دروازه ایران کردند. تیم ایران که حملات زیادی را روی دروازه حریف داشت گل پنجم را در شرایطی به ثمر رساند که از سوی داور پذیرفته نشد. اما تلاش بازیکنان ایران همچنان ادامه داشت تا فهمیه زارعی در دقایق پایانی بازی گل پنجم ایران را به ثمر رساند. در پایان تیم ایران موفق شد با نتیجه ۵ بر ۲ از سد تیم اوکراین بگذرد.

حاشیه های این دیدار به شرح زیر است:

– تماشاگران حاضر در سالن در حدود ۲۰۰ نفر بود و بیشتر صندلی‌های سالن خالی از جمعیت بود.

-مهناز افشار بازیگر کشورمان به همراه نیلوفر اردلان کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان با حضور در سالن از نزدیک شاهد بازی دو تیم ایران و اوکراین بودند.

-مسابقه دوستانه دو تیم ایران و اوکراین در شرایطی برگزار شد که هیچ کدام از مسئولان وزارت ورزش و جوانان در سالن حاضر نبودند.

– تصویر برداری و عکاسی از مسابقه دوستانه ایران و اوکراین از سوی فدراسیون فوتبال ممنوع اعلام شد.

-تیم ملی اوکراین در کارنامه خود سه عنوان سومی اروپا را دارد.

تسنیم

انتهای متن/*