زنان خبر - http://zanankhabar.ir

برگزاری پویش همدل‌شو در دانشگاه آزاد شهرری

به گزارش زنان خبر [1]، علی شهابی مدیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد شهرری در گفت و گو با خبرنگار تهران نیوز درباره پیوستن به رزمایش ایران همدل اظهار داشت: پویش همدل‌شو با تأسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص مساوات و کمک مومنانه و با هدف احیای فرهنگ خدمت‌رسانی به مردم کم بضاعت مناطق اطراف واحد با توزیع بسته‌های افطاری ساده در بین آن‌ها و با همراهی استارتاپ مهمانو؛ نذر دانش و مهارت با هم‌دلی اعضای برتر تیم‌های ۳۰ رویداد استارتاپی برگزار شده‌ی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری، و دومین رویداد مجازی استارت‌آپی خونگی‌شو با هدف ایجاد نشاط در نوآفرینان جوان در جهان پسا کرونا و تقدیر از مدافعان سلامت همزمان با ایام میلاد امام حسن مجتبی(ع) لغایت عید سعید فطر برنامه‌ریزی شده است.

وی درباره مشارکت اعضای تیم‌های برتر رویدادهای استارتاپی قبلی و دومین رویداد مجازی خونگی‌شو در پویش همدل‌شو افزود: امروز در بین نوآفرینان دانشگاهی و جوانان استارتاپی شاهد شکوهی دیگر از انسان دوستی، بندگی مومنانه و عشق به میهن هستیم و با هم‌زمانی برگزاری دومین رویداد استارتاپی خونگی‌شو، کمک‌های فکری، مالی، جسمانی و آبرویی جوانان به پویش همدل‌شو طراوت و انگیزه خاصی ایجاد خواهد کرد. بستر مناسب برای مشارکت در تهیه و توزیع افطاری‌های ساده توسط شرکت استارتاپی مهمانو و با حمایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری ایجاد شده است.

مدیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری درباره زمان برگزاری دومین رویداد استارتاپی خونگی شو خاطر نشان کرد: رویداد مجازی خونگی‌شو از ۱۸ اردیبهشت ماه الی ۵ خرداد ماه سال جاری در دو مرحله، ۱۹ روز، و با حمایت و همراهی بیش از ۳۰ مربی و داور متخصص کسب‌وکارهای نوآفرین و به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

مدیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری اضافه کرد: نذر دانش فقط یک عقیده و ایده نیست، بلکه مشارکتی معنادار، داوطلبانه، عاشقانه و طرحی نو برای زندگی سرشار از لذت معنوی و روح‌نواز و ایجاد فرصت برای تمامی افرادی است که می‌خواهند و می‌توانند وقت و مهارت خود را نذر کنند. در واقع نذر دانش پهنه‌ای وسیع از مهربانی و خلاقیت است.

شهابی تاکید کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شیوه مشارکت در پویش همدل‌شو، نذر دانش و مهارت، و ثبت‌نام رایگان در دومین رویداد استارتاپی خونگی‌شو به سایت IAUSR.AC.IR و کانال KhoonegiShoo در پیام‌رسان‌های اجتماعی مراجعه کنند.

دانشگاه یادگار امام خمینی [2](ره) در ابتدای اتوبان تهران – قم، روبروی حرم مطهر امام خمینی [2](ره) واقع شده است و دارای ۲۳ هزار دانشجو در ۲۰۷ گرایش در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در هفت دانشکده مصوب است.

انتهای متن/*