ورود مددجویان به جامعه از اهداف اصلی ما میباشد

در دنیای امروزی که  معلولیت  محدودیت هایی را  برای فرد به  وجود  می آورد هستند کسانی که  با  بها  دادن  و آموزش های مختلف به  افراد  معلول نه  تنها  آموزش های مختلفی را به  آنها  می دهند  بلکه  شرایط کاری  و در آمدزایی نیز برای آنها  به  وجود  می آورند .

به گزارش زنان خبر، مرکز ضایعه نخاعی راگا  از سال  ۱۳۹۱ با  ارائه خدمات و آموزش های مختلف  به  ۳۰۰ مددجو امکانات  مختلفی از جمله  کار آفرینی و در آمد زایی را  برای این  عزیزان  فراهم کرده  است.

اصغر کریم  پناه  مدیر  انجمن  حمایت  از معلولین  ضایعه نخاعی  راگا در گفتگو با خبرنگار واحد فرهنگی اجتماعی زنان خبر، با  اشاره به  اینکه بسیاری از این  مددجویان خانم می باشند و نیازمند شغل  و در آمد زایی هستند بیان کرد: آموزش و یادگیری خانم ها  و بیرون  آمدن  از فضای یکنواخت خانه یکی از اهداف  اصلی این  انجمن  می باشد  که  در کنار این  موضوع امکاناتی را برای در آمد زایی این  عزیزان  فراهم  کرده ایم.

برگزاری دوره های آموزشی رایگان  در انجمن حمایت  از ضایعه نخاعی

کریم  پناه  با  اشاره  به  دوره های آموزشی ویژه بانوان این  انجمن  گفت: آموزش بافتنی، قلاب بافی, قالیبافی و… از سوی مربیان  متخصص ویژه مددجویان و خانواده هایشان  در انجمن حمایت از ضایعه  نخاعی راگا برگزار می شود.

وی ادامه داد: هماهنگ کردن  نمایشگاه ها برای فروش محصولات  و در آمدزایی، در اختیار قرار دادن  امکانات  کار از جمله کاموا، نخ و پارچه  و…  از جمله خدماتی می باشد که به صورت  رایگان در اختیار مددجویان قرار می دهیم.

 

بیشتر بخوانید:

 

مدیر انجمن  حمایت از ضایعه نخاعی راگا  در ادامه با  توجه  به  نحو فروش محصولات  مددجویان  افزود: محصولات  مدد جویان  در نمایشگاه  ها  و جشنواره هایی که  در سطح شهر برگزار می گردد  به  نمایش گذاشته  می شود  و با  توجه به کیفیت  هر محصول قیمت گذاری می شود و بعد از فروش مبالغ به هر یک از مددجویان که  اجناسشان فروخته شده باشد تعلق می گیرد.

کریم  پناه  افزود: مجوز این  انجمن  از سوی اداره بهزیستی شهرستان  ری صادر شده  است  و  از سوی خیرین  نیز حمایت  مالی می شود  و سعی بر این  داریم  که  مبالغی را  به  صورت  ماهیانه  از سوی این انجمن  به  حساب مددجویان  واریز کنیم.

انتهای متن/*