همایش «تجلیل از فعالان عفاف و حجاب» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزار می گردد

همایش «تجلیل از فعالان و دست اندرکاران عفاف و حجاب» به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در روز جهانی عفاف و حجاب برگزار می‌شود.

زنان خبر؛ همایش «تجلیل از فعالان عفاف و حجاب» در راستای توسعه و ترویج فعالیت‌های ارزشی و تکریم و تقدیر از خادمان عفاف و حجاب و فرهنگ سازی موضوعات مهم در این زمینه به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور همزمان با روز عفاف و حجاب و با همراهی فعالان و دست اندرکاران این حوزه و با حضور شخصیت‌های فرهنگی هنری، فعالان عفاف و حجاب، عرضه کنندگان و تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب، طراحان، اساتید دانشگاه و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

در این همایش قرار است از غرفه‌های برتر بخش عفاف و حجاب بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، طراحان برتر، طرح‌های برگزیده، تولیدکنندگان، فعالان و دست اندرکاران عفاف و حجاب و مؤسسات برتر فرهنگی در این عرصه تقدیر و تجلیل به عمل آید.

همایش «تجلیل از فعالان عفاف و حجاب» دوشنبه ۲۱ تیرماه از ساعت ۱۶ همزمان با روز عفاف و حجاب در تالار رودکی واقع در خیابان حافظ، بلوار استاد شهریار با هدف توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و همچنین ارج نهادن به مقام والای فعالان و دست اندرکارن این حوزه برگزار می‌شود.