نوآوری در تبلیغ از ضرورت‌های جامعه است

معاون بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین یکی از ضرورتهای جامعه را نوآوری در زمینه تبلیغ دانست و گفت: با همکاری و تلاش همه دست‌اندرکاران برنامه‌های تبلیغی و اطلاع‌رسانی اربعین به نحو شایسته‌ای برگزار شد.

به گزارش زنان خبر،مراسم قدردانی از فعالان اربعین حوزه بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین با حضور بانوان فعال، مُبلغان و اعضای کمیته و کارگروه‌های این کمیته در حوزه علمیه کوثریه تهران برگزار شد.

لاله افتخاری؛ معاون بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین در این مراسم با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته اظهار کرد: با همکاری و تلاش همه ا ارائه پیشنهاد تفاهم‌نامه همکاریهای مشترک تبلیغی و فرهنگی با مدیریت حوزه‌های علمیه تهران به منظور بهره‌گیری از ظرفیتهای این مجموعه است.

معاون بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین افزود: در این راستا از مدیریت حوزه‌های  علمیه درخواست داریم نیروهای توانمند و فعال را جهت حضور در برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی از جمله اربعین به ما معرفی کنند تا از ظرفیت آنها در این برنامه‌ها بهره‌برداری شود.

افتخاری یکی از ضرورتهای جامعه را نوآوری در زمینه تبلیغ دانست و خواستار بهره‌گیری از دستاوردهای پژوهشی حوزه‌ها شد.

وی نیازسنجی تخصصی برای تبلیغ در اربعین، ارائه آموزشهای دوره‌ای به مبلغان، همکاری گسترده‌تر با هیئت رزمندگان اسلام در اعزامها و ارائه مباحث مشاوره‌ای و خانوادگی به زائران و مسافران اربعین  را مورد تاکید قرار داد.

معاون امور بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین پرداختن به مبحث تبلیغ نوین را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از تجربیات مبلغان در دوره‌های قبل، تعیین شعار محوری برای هر سال و دوره تبلیغی و سیاستگذاری واحد در برنامه‌های تبلیغی اربعین می‌تواند ما را در تحقق بیشتر اهداف‌مان یاری کند.

همچنین در این نشست معصومه فرزانه؛ مشاور امور بانوان سازمان اوقاف با قدردانی از تلاش همه بانوان در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی اربعین در ایران و عراق خواستار شناسایی موکبهای فعال ویژه بانوان به‌منظور همکاری و تعامل بیشتر با آنها شد.

وی افزود: نظرات و دید گاه‌ها و آسیبهای مراسم اربعین بانوان با حضور نمایندگان ۹ دستگاه و نهاد و سازمان در محل سازمان اوقاف برگزار و چالشها و پیشنهادها ودیدگاه‌ها شناسایی و گردآوری شده‌اند.

تسنیم

انتهای پیام/

 

انتهای متن/*