سگ های ولگرد

معضل سگ های گله و ولگرد در بهارستان

سگ‌های ولگرد و سگ‌های گله مدت‌ها است که به یک معضل جدی و خطرناک در شهرستان بهارستان تبدیل شده‌اندکه مسئولان متاسفانه نسبت به این موضوع بی‌توجه هستند.

به گزارش زنان خبر؛ معضل سگ های ولگرد سال‌ها است که شهروندان بهارستتنی را آزار می دهد و مشکلات متعددی برای آن‌ها ایجاد کرده است اما در طول چند ماه گذشته این معضل جدی‌تر و خطرناک‌تر شده است.

چند ماه قبل بود که سگ‌های ولگرد به یک کودک بهارستانی حمله‌ور شدند و وی را دچار آسیب شدید کردند و از همان زمان تمامی رسانه‌ها و شهروندان بارها و بارها نسبت به لزوم رسیدگی مسئولان به این معضل مطالبه‌گری کرده‌اند، اما بی‌توجهی مسئولان در طول این مدت باعث شده است که روز به روز تعداد شهروندانی که مورد هجوم سگ‌های ولگرد قرار می‌گیرند بیشتر شود.

بنابر این گزارش، روز گذشته یک جوان گلستانی که با موتور سیکلت در حال عبور از محله سبزدشت بود، مورد حمله چند سگ گله قرار گرفت و از ناحیه سر و کمر به شدت و به شکلی آسیب دید که برای مداوا راهی بیمارستان شد.

نکته جالب دیگر در خصوص حمله جدید سگ‌ ها به شهروندان بهارستانی این است که هر ساله گله‌داران برای چرا دام‌های خود را به اطراف زمین‌های خالی محله‌های مسکونی بهارستان می‌آورند و به تازگی یک گله بزرگ گوسفند در میان شهر گلستان چرا می‌کند و به رغم تذکرهای پی‌درپی، مدیریت شهری هیچ اقدامی برای جمع‌آوری آن‌ها نکرده است.
متاسفانه معضل سگ‌ها مسأله‌ای جدی برای شهروندان شهرستان بهارستان به ویژه ساکنین شهر گلستان است که همچنان هیچ‌گونه اقدام تاثیرگذار و جامعی در این خصوص صورت نگرفته است.

انتهای پیام/*