مشاوره طب سنتی برای بانوان

بانوانی که دارای درد مفاصل هستند و تاکنون با استفاده از داروهای شیمیایی نتوانسته اند به نتیجه دلخواه خود برسند فرصت را از دست ندهند.

به گزارش زنان خبر، طب سنتی مجموعه ی علوم نظری و علمی است که در تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری های جسمی و روحی به کمک ما می آید. طب سنتی ایران تقریبا به ۳۰۰۰ سال قبل بر می گردد.کتاب های طب سنتی افرادی چون زکریای رازی و مخصوصا ابن سینا شهرت زیادی دارد تا جایی که قریب به ۵۰۰ سال در دانشکده های اروپایی و آسیایی توسط اساتید تدریس شده است.

اصول طبابت در این آثار طب سنتی بر چهار طبیعت مزاج انسان یا اخلاط اربعه بوده از جمله: بلغم، صفرا، سودا و خون و نیز بر گرمی و سردی مزاج و با توجه به نوع مشخصات بیمار، فرد درمان می شود که سرای محله  سعادت  آباد در در راستای ارتقاء سلامت شهروندان این  محله که از درد مفاصل رنج می برند دوره های مشاوره طب سنتی را برگزار می کند.

در این دوره ها شرکت کنندگان با دریافت مشاوره طب سنتی می توانند درد مفاصل و بیماری های دیگر را بدون استفاده از داروهای شیمیایی کاهش دهند.

دوره های مشاوره روزهای شنبه از ساعت ۱۰ تا۱۲ در سرای محله به نشانی سعادت آباد، بالاتر از میدان شهید حسن طهرانی مقدم(کاج)، انتهای خیابان شهید عقیری(دوم)، بوستان شقایق برگزار می شود.

 

انتهای متن/*