مسابقات دارت بانوان و آقایان در سطح کشور برگزار می‌شود

حمید آذرپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان خبر گفت: استان‌های کشوربه ۶ منطقه تقسیم‌ شده‌اند که رقابت‌های خود را به‌ صورت رتبه‌بندی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهند کرد و در نهایت تیم‌های برتر به مراحل نهایی این رقابت‌ها معرفی می‌شوند. وی افزود: باید با فراهم کردن زمینه‌ی توسعه ورزش دارت وبرنامه‌ریزی‌های […]

حمید آذرپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان خبر گفت: استان‌های کشوربه ۶ منطقه تقسیم‌ شده‌اند که رقابت‌های خود را به‌ صورت رتبه‌بندی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهند کرد و در نهایت تیم‌های برتر به مراحل نهایی این رقابت‌ها معرفی می‌شوند.
وی افزود: باید با فراهم کردن زمینه‌ی توسعه ورزش دارت وبرنامه‌ریزی‌های لازم، این رشته را تقویت کنیم و شاهد بازده‌ی خوب آن باشیم.
آذر پور با اشاره به اهمیت ورزش دارت بیان کرد: ورزش دارت نوعی هنر و دارای اهمیت زیادی است و آن را باید یکی ازشاخه‌های ورزش وحتی آمادگی‌ نظامی دانست.
وی در خصوص تقسیم بندی استان‌های کشور برای مسابقات دارت اذعان داشت: تقسیم بندی استان‌های کشورشامل: منطقه یک(جنوب شرق): کرمان، فارس، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان
منطقه دو(شمال شرق: گلستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سمنان
منطقه‌ سه(جنوب غرب): همدان، لرستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان
منطقه چهار(شمال غرب): گیلان، زنجان، آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، کردستان
منطقه پنج(مرکز- الف): یزد، مرکزی، اصفهان، چهارمحال‌وبختیاری، کهکیلویه‌وبویراحمد
منطقه شش(مرکز-ب): تهران، البرز، قم، قزوین، مازندران؛ می‌باشد.
رئیس انجمن دارت ایران با اشاره به زمان برگزاری مسابقات بیان کرد: این رقابت‌ها در سه مرحله برگزارمی‌شود که دور نخست آن از۵ مردادماه سال‌جاری آغاز خواهد شد.