مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور:تفکرات امام (ره) ریشه‎های اسلام را در جهان گسترش داد

بزرگداشت سالگرد ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران با حضور باشکوه زنان و مردان از سراسر کشور در مرقد مطهر ایشان بار دیگر استکبار و دشمنان را به زمین خواهد زد.

به گزارش زنان خبر، مینو اصلانی مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان خبر گفت: سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که فردی بی‌نظیر است را به ملت ایران و جوامع اسلامی تسلیت می‌گویم، امیدوارم اهداف ایشان همیشه الگوی پیشرفت باشد.

وی افزود: رهبر کبیر انقلاب اسلامی به جهانیان نشان داد که اسلام دین کامل است، ایشان با تفکرات روشن و الهی خود ریشه‎های اسلام را در جهان گسترش داد.

اصلانی امام راحل را احیاگر ارزش‌ها دانست و عنوان کرد: امام خمینی (ره) احیاگر ارزش‌های انسانی و دین الهی در قرن معاصر است، ایشان احیا‌گر اسلام بودند که اکنون اثرات اندیشه ناب ایشان را در سراسر جهان مشاهده می‌کنیم.

وی ادامه داد: امام راحل با ایثار، مقاومت، تقوا و اخلاص به عنوان بنده خالص خداوند مردم جهان را در راستای بیداری اسلامی آگاه کرد، تاکید بر توجه مستضعفین به ارزش‌های انسانی و الهی داشت.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور اصل جمهوری اسلامی را برگرفته از اسلام بیان کرد و اذعان داشت: با تشکیل جمهوری اسلامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حکومت اسلامی به جهان نشان داده شد، حکومت اسلامی به دنبال عدالت و حاکمیت مستضعفان است.

وی خاطرنشان کرد: امام راحل ایران را از دست پادشاهان بی‌کفایت، فاسد و خود فروخته نجات داد و استقلال و آزادی را در کشور ایجاد کرد.

اصلانی با اشاره به تاریخ کشور گفت: در طول تاریخ کشور چنین استقلال و آزادی وجود نداشته است، پیش از انقلاب و در گذشته ایران تحت سلطه پادشاهان بی‌کفایت، شهوت پرست و خودفروخته بوده است.

وی افزود: انقلاب اسلامی با رای ۹۸ درصدی مردم و اندیشه امام (ره) تشکیل شد که اکنون شاهد افتخارات بزرگ علمی، پزشکی، فرهنگی، اقتصادی و… هستیم.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور در مورد اخلاق مداری مطرح کرد: اخلاق و معنویت حلقه گمشده جهان است که به برکت اهداف، افکار امام راحل و تشکیل انقلاب اسلامی این اخلاق و معونیت در کشور حاکم شد.

وی با اشاره به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی در مورد امام خمینی (ره) اذعان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی امام راحل را معجزه قرن تعبیر می‌کند و شخصیت ایشان را بی‌بدیل می‌داند.

اصلانی با اشاره به وصیت نامه امام (ره) اظهار کرد: وصیت نامه امام خمینی (ره) بهترین منشور یک کشور حکومت اسلامی و سندی برای رهایی بخشی انسان‌ها از ظلم و ستم است که جامعه‎ای متعالی را رقم میزند.

وی در پایان گفت: در روز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی همچون گذشته بانوان حضور گسترده و باشکوهی برای ادای دین و قدردانی از تلاش‌ها و روشنگری‌های امام (ره) خواهند داشت، به دنیا ثابت می‌کنیم که ارزش‌هایمان را با تمام توان حفظ خواهیم کرد.

 

انتهای متن/*