مرکز اورژانس اجتماعی قرچک با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد

ساعاتی پیش و به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی، مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان قرچک توسط معاون رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش زنان خبر،به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی، در سفر معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به شهرستان قرچک مرکز اورژانس اجتماعی افتتاح و به بهره برداری رسید.


سید حمیدرضا نعمتی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک در حاشیه مراسم افتتاحیه هدف از راه اندازی مرکز اورژانس اجتماعی را توانمندی افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی و ارایه انواع خدمات تخصصی و به موقع و در دسترس توسط تیم تخصصی مستقر در مرکز به گروه های هدف شامل انواع خشونت های خانگی ، همسر آزاری، کودک آزاری، سالمند آزاری، معلول آزاری، کودکان کار و خیابان و……عنوان کرد.


وی اظهار امیدواری کرد: به برکت افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی، تسهیل دسترسی مردم به انواع خدمات اجتماعی با تاکید بر آسیبهای اجتماعی و شناسایی مناطق و کانونهای آسیب زا در شهرستان قرچک شاهد انجام انواع مداخلات به موقع و دردسترس با هدف تحقق زندگی عادی با حداقل وابستگی به منابع حمایتی، ارتقای توانایی و مهارتهای آموزشی ،اجتماعی و … با رویکرد توانمند سازی فراهم گردد .
نعمتی خاطرنشان کرد: مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان قرچک که به دست معاون رئیس جمهور افتتاح شد با اعتبار بالغ بر ۵۰ میلیون تومان و اشتغال ۵ نفر به بهره برداری رسید.

قرچک آنلاین

انتهای متن/*