مراسم‌های آغاز سال تحصیلی در ایجاد روحیه نشاط تأثیر گزار است

زنگ مدارس، جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها برای کلاس اولی‌های منطقه ۱۳ با حضور شهردار منطقه نواخته شد.

به گزارش زنان خبر، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ در گفت‌وگو با خبرنگار زنان خبر گفت: اولین روز مدرسه همیشه در ذهن دانش آموزان باقی می‌ماند و باید با برگزاری مراسم‌های آغاز سال تحصیلی در ایجاد روحیه نشاط در بین آنان تلاش کنیم.

وی با آرزوی موفقیت برای دانش آموزان بیان کرد: امیدوارم همه دانش آموزان باپشتکار و اهمیت به کسب علم و دانش برای پیشرفت خود تلاش کنند و آینده‌ای درخشان را برای خود رقم بزنند.

رحمان زاده در ادامه افزود: فضای شهری برای آغاز سال تحصیلی در منطقه ۱۳ آماده‌شده است و متولیان شهری به انتقال فرهنگ و ارزش‌ها به شهروندان توجه ویژه‌ای داشته و از پتانسیل‌های موجود برای اعتلای فرهنگ جامعه بهره می‌برند.

وی با اشاره به ارتباط خوب شهرداری و آموزش‌وپرورش گفت: با توجه به ارتباطات تنگاتنگ بین آموزش‌وپرورش و شهرداری اقدامات و تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس و آماده‌سازی آن‌ها برای شروع سال تحصیلی انجام‌شده است.

شهردار منطقه ۱۳ به مناسب‌سازی فضای آموزشی تأکید کرد و اظهار داشت: سرمایه گزاری برای ارتقای سطح کمّی و کیفی آموزش بسیار ضروری است و برای تربیت نیروی انسانی موردنیاز جامعه است.

وی در پایان تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید به آن توجه ویژه شود ایجاد محیط آموزشی مناسب و مطلوب در مدارس و فضاهای علمی، آموزشی سطح کشور است.

 

انتهای متن/*