مدیر روابط عمومی سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران:شهدای گمنام میهمان مردم در شبهای قدر خواهند بود

شهدای گمنام در شب‌های قدر میهمان شب زنده‌داران در شهرستان‌های استان تهران خواهند بود تا ندای الغوث الغوث میزبانان را بشنوند و شفاعتشان کنند.

به گزارش زنان خبر، حسن شجاع مدیر روابط عمومی سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران در گفت‎وگو با خبرنگار زنان خبر گفت: ۳۲ شهید گمنام با هماهنگی معراج شهدا در اختیار مدیریت ایثارگران سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران قرار گرفت.

وی افزود: شهدای گمنام میهمان مردم شهرستان‌های استان تهران در ایام شب‌های قدر در مساجد خواهند بود و پس از پایان مراسم‌ها این شهدای عزیز به معراج شهدا باز خواهند گشت.

شجاع شهدا را بهترین برکت دانست و اذعان داشت: شهدا مایه برکت هستند و باید همیشه قدردان خون پاک آنان که امنیت کشور را رقم زدند باشیم.

وی ادامه داد: جنگ تحمیلی اگر چه خسارت‌های زیادی به کشور وارد کرد ولی خوشبختانه با سربلندی پیروز شدیم و افتخارات کشور در جهان ثابت شد.

مدیر روابط عمومی سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران مادران شهدا را الگوهای صبر دانست و بیان کرد: شهدای گمنام تربیت شده ی مادرانی هستند که هر کدامشان یک اسوه هستند، عشق مادر و فرزندی مثال زدنی است و چقدر مادران شهدا و شهدای گمنام روح بزرگی دارند که از تمام وجود خود از فرزندانشان گذشتند و حتی پیکر و قبری از آنان برای تسلی دلشان ندارند تا تسکینی بر دل تنگی‎شان باشد.

وی ادامه داد: مادران شهدای گمنام همیشه تکیه کلامشان “راضی‌ام به رضای خداست” است که نشان از صبر زینب گونه آنان دارد.

شجاع شهدا را همچون فرشته عنوان کرد و گفت: اکنون پیکر شهدای گمنام میهمان شب‌های قدرمان هستند تا قدر شب‌های قدر بر ما آشکارتر شود، آنان نشانه‌هایی از بهشت هستند که همچون فرشتگان که بر بندگان خداوند فرود می‌آیند، برما نازل شده‌اند تا تجسم عینی وعده خدا را در شب‌های قدر ببینیم.

وی خطاب به جوانان اذعان داشت: جوانان و نوجوانان باید با الگو گرفتن از راه و روش شهدا درخت تنومند انقلاب اسلامی را پربارتر کنند، ادامه دهنده به حق راه این عزیزان باشند و نگذارند پرچمشان زمین بیافتند.

 

 

 

 

 

 

انتهای متن/*