مدیر ارشاد تهران:دشمن هنوز هم از نام سردار سلیمانی می هراسد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با بیان اینکه دشمن هنوز هم از نام سردار سلیمانی می هراسد، گفت: ترامپ و همه دشمنان حقانیت از یاد و نام سردار سلیمانی ترس دارند و با نام سردار دلها، لرزه بر اندام آنها می افتد.

به گزارش زنان خبر، احد جاودانی در مراسم گرامیداشت مقام سیدالشهدای مقاومت سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و رونمایی از نماهنگ “پیراهن بهشت” اظهار داشت: ترامپ و عاملان شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی باید تاوان خون این شهید والا مقام و محبوب دل های حق طلبان را بدهند.

وی افزود: سردار سلیمانی مصداق آیه قرآنی “أَشِدَّاء عَلَی الْکُفَّارِ رُحَمَاء بَیْنَهُمْ” است که با دشمنان و مخالفین حق و عدالت با تندی و شدت برخورد می کرده و با مظلومان و دوستداران حق و عدالت و مردم عادی با مهربانی و رحم رفتار می کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: نماهنگ “پیراهن بهشت” اثر فاخر هنری درباره بزرگمردی تولید شده که نه تنها افتخار ما ایرانیان بلکه افتخار جهان اسلام به شمار می رود.

وی خاطر نشان کرد: شاید روزی سردار سلیمانی را تنها در دایره ایران اسلامی می‌شناختند اما امروز ایشان را از بزرگمردان بشریت معرفی می کنند.

جاودانی عنوان کرد: بدون قیاس روزی شاید انقلابیون وقتی از کسی صحبت می‌کردند که مرزهای جغرافیایی را در نوردیده از چگواریا، گاندی حرف می‌زدند اما نگاهی کوتاه به زندگی سردار سلیمانی ایشان را به عنوان شخصیتی فوق سایر قهرمانان می‌بینیم.

وی بیان داشت: کار هنری خوبی درباره شهید سلیمانی تولید شده که شخصیت بزرگ سردار سلیمانی را به تصویر کشیده و او افتخار جهان اسلام و آزادی خواهان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران اضافه کرد: ایشان شخصیت بسیار مهربانی بود که به شدت پدر و مادر خود را نوازش می‌کرد و پیغمبر گونه با فقیرا رفتار کرده و با نهایت خضوع و خشوع با مردم کوچه و بازار برخورد می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه ترامپ مظهر زشتی در جهان شناخته می‌شود، گفت: ما هرگز از او نمی‌گذاریم و در هر فرصتی باید انتقام سردار سلیمانی را از او بگیریم  چون نمی‌توانیم از این سنگدلی بگذریم و هرجا اسم سردار سلیمانی را به زبان می‌آورد، ترس و لرز در لحن او ملموس است.

جاودانی در مورد نماهنگ “پیراهن بهشت” افزود: بسیج هنرمندان سپاه محمد رسول (ص) قدم‌های خوب و موثری برای تولید این اثر فاخر برداشتند و محمد زندوکلیی آهنگ سازی، صفری شعر، نوروزی تنظیم و فطرت خوانندگی اثر را برعهده داشتند.

آئین بزرگداشت مقام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان “سیدالشهدای مقاومت” با حضور امیرسرتیپ گلفام جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغاتی دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، و سردار میر احمدی جانشین معاونت اطلاعات وعملیات ستاد کل نیروهای مسلح کشور، سردار حسینی معاون اقشاری سپاه محمد رسول الله(ص) در محل آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

انتهای متن/*