مجموعه اقدامات شهرداری باقرشهر در تابستان ۹۸

خانواده های باقرشهری اگر هنوز جایی را برای سپری کردن اوقات فراغت پیدا نکرده اید پیشنهاد میکنیم در این گزارش همراه ما باشید و از اقدامات مجموعه ی شهرداری و شورای اسلامی شهر باقرشهر آگاه شوند.

به گزارش زنان خبر، مجموعه ی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر در تابستان ۹۸ دوره های  مختلفی را در زمینه های آموزشی، فرهنگی و… برای شهروندان این شهر در نظر گرفته که این دوره ها علاوه بر تفریح و سرگرمی آموزش نیز سهم به سزایی دارد.

علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر با اشاره به  این مطلب گفت: فصل تابستان فصل فراغت دانش آموزان از تحصیل است که خوشبختانه درصد قابل توجهی از جمعیت این شهر را دانش شامل می‌شوند که نباید از برنامه‌ریزی برای آنها غافل بود و با توجه به امکاناتی که به تاکید شورای اسلامی و نظارت شایسته شورا در باقرشهر ایجاد شد برنامه های متنوعی را برای فصل تابستان اندیشیده ایم که در چند شاخه آموزشی ،ورزشی و تفریحی به شهروندان اطلاع رسانی می شود .

وی ادامه داد: در طول سال تحصیلی دانش آموزان در چارچوب تعلیم و تعلم تحصیلی هستند و تابستان فرصتی است تا آموزش هایی را در قالب تفریح، اردو ، ورزش و … ببینند که قابل ذکر است باقرشهر با  وجود  سرانه های فرهنگی از جمله ۳ فرهنگسرا در باقرشهر ( یکی از آنها توسط بخش خصوصی مدیریت می شود)، مجموعه ورزشی تفریحی و فرهنگی عطر سیب و فدک، بوستانهای مطالعه و تفریحی شهر و …. امکاناتی را برای استفاده دانش آموزان و تمام شهروندان در تابستان ۹۸ فراهم کرده است و خانواده ها می توانند با آسودگی خاطر فرزندان خود را  برای استفاده ازاین خدمات راهی کنند.

ناصری پور با اشاره به اینکه شهروندان همانند سال  گذشته می توانند تابستان خوبی را  سپری کنند، بیان کرد: بوستان های محلی فضاهای عمومی ،اماکن ورزشی غدیر، فدک، استخرهای سطح شهر، کتابخانه ها و مراکز تفریحی میزبان لحظه به لحظه خانواده ها می باشند.

 

 

انتهای متن/*