لبخند روز زن بر لبان مادران کهریزک نقش‌بست

جشن مادران آسایشگاه خیریه کهریزک به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن با حضور ۵۰۰ نفر از مادران در این مجموعه برگزار شد.

به گزارش زنان خبر، کاروان شادی و جشن مادران آسایشگاه خیریه کهریزک به همت فریده رضایی از بانوان خیر و نیکوکار به همراه تیم خیر ۲۰ نفرِ ایشان در راستای تکریم روز مادر امروز در آسایشگاه خیریه کهریزک تشکیل گردید.

در آستانه‌ی سالروز ولادت الگوی زنان جهان حضرت زهرا (س) و روز زن ۵۰۰ نفر از مادربزرگ‌های بخش‌های نارون آسایشگاه سالمندان با اهدای شاخه گل، هدایا و جشن ویژه مادران تجلیل شدند.

خیرین به مناسبت‌های مختلف در آسایشگاه خیریه کهریزک حاضر می‌شوند و با ایجاد روحیه مطلوب و انرژی مثبت تلاش می‌کنند تا لبخند شادی بر لبان مادران و پدران این مجموعه نقش ببندد.

فریده رضایی نیکوکاری که به مناسبت‌های مختلف با برگزاری مراسم برای سالمندان نشاط را به آنان باز می‌گرداند گفت: مادرانی که با عشق فرزندانی را تربیت کردند تا مونس روزهای فرسودگی و پیری آنان باشد اکنون تنها در جنوبی‌ترین منطقه تهران به سر می‌برند و باید آنان را ارج نهیم.

وی افزود: امروز در بین این مادران گرامی جمع شدیم تا لحظه‌هایی خوش و بانشاط را همراه آنان به‌پاس مادر بودنشان بگذرانیم.

رضایی حضور در آسایشگاه را نوعی برکت دانست و اذعان داشت: حضور در این مکان و در جمع سالمندان آسایشگاه خیریه باعث قوت قلب و برکت است، واقعاً از این عزیزان انرژی می‌گیریم و امیدوارم دل همه مادرانی که به هر دلیل به‌دوراز خانه و کاشانه زندگی می‌کنند بدون غصه و شاد باشد.

کاروان نیکوکاری امروز در قالب جشن ولادت حضرت زهرا (س) با پذیرایی، مولودی، اهدای روسری به مادربزرگان، اهدای شاخه گل و اجرای برنامه‌های متنوع، شادی را به دل‌های بانوان آسایشگاه خیریه کهریزک روانه کردند.

 

 

انتهای متن/*