لاله افتخاری: روحانی انتخاباتی که توسط آن به ریاست جمهوری رسید را ناسالم دانست

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: سخنان اخیر رییس جمهور در باب برگزاری انتخابات سالم و شبه افکنی در عدم سلامت انتخابات نشان دهنده ناسالم بودن در انتخابات ریاست جمهوری‌شان است.

لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با زنان خبر با اشاره به سخنان اخیر رییس جمهور در باب برگزاری انتخابات سالم و شبه افکنی در عدم سلامت انتخابات بیان کرد: پیش از همه این صحبت رییس جمهور به خودشون برمیگردد.

وی افزود: در حقیقت با بیان این مطلب میگویند که رییس جمهور که در انتخابات به این سِمت رسیده و رییس جمهور قانونی کشور است در یک انتخابات ناسالم آمده و به صلاحیت خودشان زیر سوال میرود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آخرین انتخابات برگزار شده در ایران انتخابات ریاست جمهوری بوده است و برای خودشان بهتر است که حرفشان را اصلاح کنند زیرا در اصل انتخاباتی که توسط آن به ریاست جمهوری رسیدند را ناسالم دانستند.

لاله افتخاری اظهار داشت: بیانات رییس جمهور در این موضوع حکایت کسی است که بر سر شاخ نشسته و بُن می‌بُرد و بهتر است با این صحبت ها بهانه به دست دشمنان یا افرادی که در این امور اطلاعات کافی ندارند ندهند.

وی عنوان کرد: اگر انتخابات ناسالم بود باید امروز به جای ایشان کسی از جناح رقیب رییس جمهور ایران بود، بنابراین ریاست جمهوری ایشان باید برایشان نشان دهنده انتخابات صحیح و سالم باشد و بهتر است رییس جمهور توجه بیشتری نسبت به سخنان خود داشته باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تغییر استانداران و فرماندان مطرح کرد: تغییر فراگیر استانداران و فرمانداران و افراد بعدی آنها این شک را به وجود می آورد که با هدف انتخابات صورت می گیرد که باید همین جا از حق فرمانداران دفاع کنیم.

لاله افتخاری در پایان گفت: این شبه به وجود می‌آید که با تغییرات گسترده ای که انجام دادند احتمال وقوع مسائل دیگری نیز هست و امیدوارم ایشان هم فرمایشاتشان را اصلاح کنند و اگر در دولتشان احساس خطر می کنند تا زمان انتخابات آنرا اصلاح کنند تا رای و حقوق مردم حفظ و دفاع شود.