فرهنگسرا بهترین مکان برای افزایش پتانسیل‌های افراد است

فرهنگسراها از مهم‌ترین مراکزی هستند که در راستای ارتقای توانایی‌ها و پتانسیل‌های افراد در جامعه تاثیر مستقیم دارند و می‌توانند با آموزش‌های مختلف در افزایش آگاهی مخاطبان نقش داشته باشند.

به گزارش زنان خبر، محسن یوسفی سرپرست امور فرهنگی شهرداری کهریزک در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان خبر گفت: شهر کهریزک دارای ۲ فرهنگسرا است که برای بالابردن خدمات فرهنگی وهنری تلاش‌های مطلوبی شده است و در رفع نیازهای آموزشی شهروندان درهمه گروه‌های سنی نقش بسزایی دارد.

وی افزود: با توجه به اهمیت علوم رایانه‌ای، دوره‌های تخصصی آموزش رایانه دانش آموزی در فرهنگسراهای شهر کهریزک برگزار شده است.

یوسفی ادامه داد: تاکنون دوره‌های مختلف آموزش رایانه برای همه‌ی رده‌های سنی در مراکز فرهنگی شهر کهریزک دایر بوده که برای ارتقای این دوره‌ها، کلاس‌های تخصصی رایانه برگزار شد.

سرپرست امور فرهنگی شهرداری کهریزک خاطرنشان کرد: این دوره‎ها به منظور ارتقا‌ی مهارت‌های فردی دانش آموزان در قالب آموزش فتوشاپ و… برگزار می‌شود که اساتید حرفه‌ای آموزش را به نحو‌مطلوب ارائه می‌دهند.

وی از برگزاری دوره‌های مشاوره روانشناسی فردی برای شهروندان خبر داد و اظهار داشت: شهروندان کهریزک می‌توانند در کارگاه‌های مشاوره روانشناسی فردی حضور داشته باشند و از خدمات مشاوره بهره‌مند شوند.

یوسفی در ادامه بیان کرد: باتوجه به درخواست‌های شهروندان و مخاطبان محترم مراکز فرهنگی کهریزک در خصوص تشکیل کارگاه‌های مشاوره روانشناسی فردی، از مشاوران، روان‌شناسان، روان‌کاوان برجسته دعوت به‌عمل آمده است تا با حضور در فرهنگسراهای شهر کهریزک، خدمات مشاوره‌‌ای لازم را به مراجعه‌کنندگان و متقاضیان ارائه دهند.

سرپرست امور فرهنگی شهرداری کهریزک به برگزاری کلاس‌های مختلف در فرهنگسراهای شهر کهریزک اشاره کرد و گفت: کلاس‌های مختلف فرهنگی، علمی، آموزشی، هنری، مشاوره و… در فرهنگسرای امام صادق (ع) و باقرالعلوم (ع) برگزار شده است و شهروندان می‌توانند با حضور در این مراکز از کلاس‌ها بهره‌مند شوند.

 

 

 

انتهای متن/*