فراخوان نخستین همایش بین‌المللی زنان و زندگی شهری

نخستین همایش بین‌المللی زنان و زندگی شهری بارویکرد بررسی و تدوین قانون حمایت از زنان ۲۱ و ۲۲ آذر در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش زنان خبر، نخستین همایش بین‌المللی زنان و زندگی شهری بارویکرد بررسی و تدوین قانون حمایت از زنان ۲۱ و ۲۲ آذر در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می شود.

این همایش با هدف های؛ ایجاد زمینه و فرصت هم اندیشی و تعامل میان صاحب نظران، مدیران شهری و جامعه مدنی پیرامون مسائل و چالش های زنان و زندگی شهری، بسط و توسعه ادبیات مفهومی و نظری مرتبط با حوزه زنان و زندگی شهری، تبادل تجربیات ملی و بین المللی در زمینه سیاست ها، برنامه ها و اقدامات اجرایی در حوزه زنان و زندگی شهری، زمینه‌سازی برای تحقق سبک زندگی شهری ایرانی- اسلامی و تدوین منشور زنان و زندگی شهری برگزار خواهد شد.

همچنین این همایش در محور های؛ زنان، فضاهای عمومی و سرزندگی شهری، زنان، خانواده و سلامت شهری، زنان، سرمایه‌های اجتماعی و توسعه پایدار شهری، زنان، امنیت اجتماعی و آسیب های زندگی شهری، زنان، آموزش و حقوق شهروندی، زنان، مدیریت و برنامه ریزی شهری، زنان، توانمندسازی و عدالت اجتماعی، زنان، فرهنگ شهری و فن آوری های نوین ارتباطی، زنان در شهر، ملاحظات محیطی و رفتاری و زنان، محیط ‌زیست و زندگی شهری برگزار می شود.

شایان ذکر است شرکت کنند گان می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس دبیرخانه ۰۲۱۸۸۹۴۱۶۲۴ ارتباط برقرار کنند و یا به سایت همایش: به ادرس http://www.wulconf.com مراجعه کنند و در صورت امکان با پست الکترونیک همایش Wulconf@gmail.com مکاتبه کنند.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در همایش مقالات خود را به دبیرخانه همایش به ادرس تهران، خیابان نجات اللهی، نبش خیابان ورشو، خانه اندیشمندان علوم انسانی کد پستی ۱۴۳۹۹۵۶۱۴۱ ارسال کنند.