عضو شورای اسلامی شهر تهران:نقش زنان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی بی‌بدیلی بوده است

راهپیمایی و جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور افتخار آفرین زنان و مردان برگزار شد که از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی حمایت کردند.

به گزارش زنان خبر، حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان خبر گفت: حضور خودجوش مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از عشق و علاقه آنان به کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: علاوه بر مردان شاهد حضور بانوان همراه خانواده حتی فرزندان کوچک آن‌ها هستیم که باعث افتخار می‌باشد.

خلیل آبادی با اشاره به نقش بانوان در ایجاد انقلاب بیان کرد: نقش زنان در شکل‌گیری انقلاب اسلامی بی‌بدیلی بوده است و برای اولین بار زنان در تاریخ کشور به صورت جمعیت بزرگی در این پیروزی غرور آفرین فعالیت داشتند.

وی ادامه داد: بانوان نقش بسزایی در شکل‌گیری، تداوم، حفظ و پیشرفت انقلاب داشته‌اند؛ آنان با رشد فزاینده در فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی پس انقلاب اسلامی خوش درخشیدند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر حفظ منافع ملی اذعان داشت: حضور پرشور مردان و زنان دراین مراسم ملی ستودنی است، همه آمده‌اند تا از منافع ملی و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی دفاع کنند و با شعارهایی علیه آمریکا و اسراییل حمایت خود را از انقلاب اسلامی نشان دهند.

وی خاطرنشان کرد: امروز بار دیگر حضور باشکوه مردم در سراسر دشمن را زمین زد، زنان و مردان ایران با بصیرت واتحاد ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران را حفظ می‌کنند.

خلیل آبادی در مورد ظلم طاغوت گفت: در زمان رژیم طاغوت ظلم بزرگی به مردم شد و مدیریت کشور به دست بیگانگان بود؛ اکنون باید در راستای اهداف انقلاب اسلامی که شامل استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است تلاش کنیم.

وی افزود: برای تداوم راهی که در سال ۵۷ قدم درآن نهادیم همه باید همت کنند تا شاهد شکوفایی و پیشرفت روزافزون کشور باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وحدت مردم یادآورشد: مردم برای حفظ کشور، عقاید و ارزش‌ها در این مراسم با افتخار ملی شرکت کردند؛ امروز همه با هر دیدگاه سیاسی همراه با وحدت دوشادوش یکدیگر در صحنه حاضر شدند تا به جهانیان ثابت کنند که تابع نظام جمهوری اسلامی هستند.

زنان خبر انتهای پیام/*