عضویت بانوان در کتابخانه شیخ کلینی(ره)

کتابخانه شیخ کلینی از معروف ترین و پررونق ترین مراکز فرهنگی شهری است و در ۲ سالن مطالعه مجزا برای آقایان و بانوان فعالیت می کند.

به گزارش زنان خبر، شهروندان زیادی در گروه های سنی مختلف به خصوص بانوان در طول سال با حضور در کتابخانه های شهرستان ری از امکانات و منابع موجود در آنها استفاده می کنند اما در این میان در بلوار شهید کریمی شهرری، نرسیده به اداره گذرنامه بنایی آجری با سردری زیبا و چشم نواز خودنمایی می کند که بالای آن عبارت کتابخانه شیخ کلینی(ره) کاشیکاری شده است.

این کتابخانه سال ۱۳۷۵ در زمینی به مساحت هزار و۱۰۰ متر مربع از سوی سازمان یونسکو ساخته و درنهایت به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران واگذار شد.

کتابخانه شیخ کلینی از معروف ترین و پررونق ترین مراکز فرهنگی شهری است و ۲ سالن مطالعه مجزا برای آقایان و بانوان دارد.

یکی از دلایل رونق این کتابخانه تنوع منابع و توجه به نیاز مخاطبان است و از ویژگی های منحصر به فرد کتابخانه شیخ کلینی اختصاص بخشی از منابع آن به کتاب های بریل است.

بیشتر بخوانید:

به طوری که همه روزه تعداد زیادی روشندل از نقاط مختلف پایتخت و شهرهای اطراف برای استفاده از این منابع به این مرکز فرهنگی مراجعه می کنند.

این کتابخانه را به یاد عالم بلند آوازه شهرری، شیخ ابوجعفر محمدبن یعقوب بن اسحاق رازی معروف به شیخ کلینی نامگذاری کرده اند.

با آغاز اوقات فراغت کتابخانه شیخ کلینی از جوانان به خصوص بانوانی که دوستدار مطالعه هستند دعوت به عضویت در کتابخانه کرده است.

کتابخانه شیخ کلینی (ره) درکنارفعالیتهای خودکلاسهای آموزشی ذیل را نیز برگزارمی نماید:

قرآن خردسالان،خوشنویسی،نقاشی کودکان وپیش دبستانی،معرق،طراحی،زبان وهنرهای دستی.

اگر مایل به عضویت و بهره برداری از منابع این کتابخانه هستید با شماره ۳۳۷۵۳۰۳۱ تماس بگیرید.

 

انتهای متن/*