زنان خبر - http://zanankhabar.ir

طرح جمع آوری معتادان متجاهر در مرکز پایتخت

به گزارش زنان خبر [1]، سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” با اشاره استمرار طرح جمع آوری معتادان متجاهر گفت: این طرح به منظور رعایت دستورالعمل های ابلاغی طرح فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از شیوع و گسترس بیماری کرونا در مرکز پایتخت اجرا شد.

وی در خصوص زمان و مکان اجرای طرح افزود: روز گذشته ۲۳ اردیبهشت ماه طرح جمع آوری معتادان متجاهر به مدت ۴۸ ساعت با همکاری تیم های عملیاتی تمامی کلانتری های تابعه ( ۱۱۶ مولوی ،۱۱۳ بازار ، ۱۳۰نازی آباد ، ۱۰۹ بهارستان ، ۱۶۰خزانه ، ۱۱۷ جوادیه ،۲۰۸ترمینال جنوب) وگروهان ضربت سرکلانتری با استعداد ۱۳۰نفر نیرو طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با عملیات های منسجم و هماهنگ اجرا شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این طرح ۵۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری شده است، گفت: این افراد برای بازپروری و بازگشت مجدد به کانوان خانواده و اجتماع به پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت تحویل شدند.

سرکلانتر هفتم در جمع مردم اعلام داشت: پیشگیری از جرایم وجمع آوری معتادین از سطح شهر نیازمند عزم همگانی بوده و هدف پلیس از اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی، مقابله با معتادان متجاهر از همه مهم‌تر جلب اعتماد عمومی شهروندان است.

 

انتهای متن/*