ضرورت آموزش های رزمی به بانوان

به تازگی باخبر شدیم یکی از نوجوانان پرانرژی کشورمان توانسته با کسب مدال برنز در مسابقات کشوری هنرهای رزمی دختران برگ زرینی دیگر در کارنامه قهرمانان این مملکت رقم بزند.

به گزارش زنان خبر، به تازگی باخبر شدیم یکی از نوجوانان پرانرژی کشورمان توانسته با کسب مدال برنز در مسابقات کشوری هنرهای رزمی دختران برگ زرینی دیگر در کارنامه قهرمانان این مملکت رقم بزند.

” مشکات شیری”نوجوان پرانرژی با اشاره به رشته ورزشی خود گفت: “رشته نینجا رنجر،یکی از رشته های ترکیبی ونوپاست که از باشگاه ستاره در محله شمشیری آن را آغاز کردم.در ابتدا خیلی ها می گفتند این ورزش مناسب دخترها نیست اما من ناامید نشدم و ادامه دادم تا امروز که معلم ورزش حالا زنگ های ورزش اجازه می دهد این رشته را به دوستانم معرفی کنم و آموزش دهم.

او با توجه به اهمیت توسعه ورزش در مدارس افزود:”متاسفانه ورزش به عنوان یکی از دروس مدرسه به اندازه ای نادیده گرفته شده که این تصور به وجود آمده ورزش کردن وقت تلف کردن است.”

شیری با اشاره به ضرورت آموزش ورزش های رزمی به بانوان گفت:”ورزش های رزمی این امکان را برای بانوان فراهم می کند تا بتوانند در شرایط سخت از خودشان محافظت کنند.امیدوارم مسئولان بیشتر به رشته های ورزشی وآموزش آن در مدارس بها دهند وسعی کنند دانش آموزان به خصوص بانوان را برای اموزش این رشته ها تشویق کنند.”

 

انتهای متن/*