شکست دختران نوجوان ایران مقابل چین‌تایپه

تیم ملی نوجوانان دختر ایران در پنجمین دیدار خود در دوازدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا که به میزبانی شهر ناخون‌پاتوم تایلند در حال برگزاری است با نتیجه ۳ بر صفر مقابل چین‌تایپه بازی را واگذار کرد.

به گزارش زنان خبر، تیم ملی والیبال نوجوانان دختر زیر ۱۷ سال ایران امروز در هفتمین روز مسابقات درحالی در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا به مصاف چین‌تایچه رفت که برنده این مسابقه شانس کسب رتبه پنجم یا ششم جدول رده‌بندی را به دست‌می‌آورد.

ملی‌پوشان نوجوان ایران بعد از ثبت ۲ برد مقابل نیوزیلند، مالزی و ۲ باخت دربرابر استرالیا و ژاپن، درشرایطی به مصاف چین‌تایپه رفتند که میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی در این بازی از نگار سلحشوری، زهرا رضایی، الهه پورصالح، حنا سعیدی، زهرا مغانی، ریحانه کریمی و کیمیا کیانی(لیبرو) در ترکیب اصلی استفاده کرد.

ست اول این بازی با امتیاز ۲۵ بر ۱۳ به سود چین‌تایپه به پایان رسید. نوجوانان ملی‌پوش ایران ست دوم را هم با نتیجه مشابه ۲۵ بر ۱۳ به حریف قدر خود واگذار کردند. در ست سوم هم نوجوان ایران در مقابل حریف باتجربه خود کاری از پیش نبردند و این ست هم با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ به سود حریف تمام شد. با این شکست شاگردان میترا شعبانیان شانس کسب رتبه پنجم یا ششمی جدول رده‌بندی را از دست دادند.

تیم ملی نوجوانان دختر ایران فردا و در روز آخر مسابقات باید برای کسب رتبه هفتم یا هشتم باید به مصاف بازنده بازی قزاقستان و هند برود.

روابط عمومی فدراسیون والیبال

انتهای متن/*