شهرزاد مظفر: در بخش دفاعی همچنان کار داریم

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازی خوبی برابر اوکراین برگزار کردیم اما همچنان در بخش دفاعی باید کار کنیم.

به گزارش زنان خبر،شهرزاد مظفر پس از پایان نخستین دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران برابر اوکراین اظهار داشت: اوکراین تیم بسیار خوبی است و جزو ۵ تیم برتر جهان به شمار می‌رود. امروز بازی بسیار خوبی را از شاگردانم برابر این تیم قوی مشاهده کردیم.

وی افزود: فارغ از نتیجه کسب شده این بازی از ابعاد دیگری برای‌مان ارزش داشت، بیشتر توجه ما روی کنترل و مدیریت بازی بود و این برای ما مهم است. با توجه به بازی امروز باید بگویم تیم همچنان کار دارد و باید روی نقاط ضعف و قوت خود بیشتر کار کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان افزود: بازی‌های تدارکاتی به ما کمک کرد تا شناخت بهتری نسبت به ترکیب تیم و شناخت بازیکنان پیدا کنیم. در حال حاضر باید در بخش دفاعی تمرکز بیشتری داشته باشیم در بازی امروز ۲ گل را دریافت کردیم، با وجود این که بخش دفاعی ما بسیار خوب عمل کرد اما جا دارد ایده‌آل‌تر عمل کند.

شهرزاد مظفر ادامه داد: در حال حاضر ۱۹ بازیکن در تیم ملی حضور دارند که پس از پایان بازی دوم برابر اوکراین ۳ بازیکن از ترکیب ما جدا خواهد شد و ما با ۱۶ بازیکن کار را ادامه خواهیم داد و در زمان اعزام به مسابقات ۲ بازیکن دیگر نیز از ترکیب جدا خواهند شد.

وی با اشاره به حریفان ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا گفت: ترکمنستان تیم چندان قدرتمندی نیست، البته نباید ملاک قضاوت را بازی کشورهای اسلامی قرار بدهیم، چرا که در فوتسال تیم‌ها در ۶ ماه می‌توانند تغییرات عمده‌ای پبدا کنند. اما تیم ازبکستان دیگر حریف ما بسیار قدرتمند بازی می‌کند. بازی تدارکاتی که امروز با اوکراین داشتیم کمک موثری به ما کرد تا در برابر این تیم بازی خوبی را ارائه بدهیم. ازبک‌ها تیم قدرتی هستند که روی بازی فیزیکی کار می‌کنند. ما برای جام ملت‌های آسیا به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم و هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان یادآور شد: در تیم ایران بازیکنان مصدومی وجود ندارد و اگر هم مصدومیتی باشد با کمک پزشکان تیم تا زمان اعزام رفع خواهد شد.

شهرزاد مظفر در واکنش به صحبت مدیر تیم‌های ملی اوکراین گفت: نظر من برعکس کونستانتین است داوران به هیچ وجه به نفع ایران سوت نزدند، حتی در بازی امروز در نیمه نخست ۵ خطا را نیز برای ما گرفتند. اوکراینی‌ها مدام اعتراض می‌کردند و به صورت حرفه‌ای به دنبال این بودند که جو داوری را به نفع خود داشته باشند. به نظر من حتی در برخی از زمان بازی داوری به ضرر ما نیز سوت زد.

وی اظهار داشت: من برای اولین بار است که خیالم از همه کادر فنی راحت است، از مربیان تیم، پزشک، ماساژور و همه اعضای کادر فنی تشکر می‌کنم که فضای آرامی را برای تیم به وجود آوردم. در حال حاضر فکر و دغدغه من تنها مسئولیت خودم هست، کادر سهم بزرگی در موفقیت تیم دارد و از همه آنها تشکر می‌کنم که باعث می‌شوند تیم جلو برود. از فدراسیون فوتبال نیز تشکر می‌کنم که کمک می‌کنند تا کادر کامل باشد.

تسنیم

انتهای متن/*