شهدا با نوشیدن شهد شهادت مسیر را برای هدایت بشری روشن کردند

معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری گفت: شهدا به منزله چراغ راهی هستند که با نوشیدن شهد شیرین شهادت مسیر را برای هدایت بشری روشن کردند.

به گزارش زنان خبر، معصومه ابتکار معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری ادامه سفر خود به قرچک با خانواده شهید حسین لاله دیدار و گفتگو کرد.
ابتکار در این دیدار ضمن تمجید از صبر خانواده شهید اظهار کرد: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهیدی هستند که در دفاع از ارزش های اسلامی به ما ارث رسیده است.
وی گفت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می شود.
معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری افزود: خانواده شهدا امروز سرمایه های گرانبهای انقلاب اسلامی هستند،‌ اینان در طول چهار دهه از انقلاب اسلامی با صبر، ایثار، بصیرت و بی توقع در تمامی صحنه های انقلاب حضور یافتند و از ارزشها دفاع کردند و تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب ساختند.


وی تاکید کرد: شهدا جایگاه رفیعی نزد پروردگار دارند و دارای کرامت و مقام والایی هستند و ما به این شهادت‌ها افتخار می‌کنیم. امید است بتوانیم در راه کسب رضای خداوند و در مسیر شهدا گام برداریم.
ابتکار بیان کرد: شهدا به منزله چراغ راهی هستند که با نوشیدن شهد شیرین شهادت مسیر را برای هدایت بشری روشن کردند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ایام‌الله دهه مبارک فجر فرصت مناسبی است تا اقشار مختلف جامعه به ویژه کودکان و نسل‌های بعدی انقلاب با اهداف و آرمان‌های انقلاب و شهدا آشنا شوند، تا ادامه دهنده راه آنان باشند.

قرچک آنلاین

انتهای متن/*