شغل زنان بر سلامت قلب آنان تاثیر دارد

به گزارش زنان خبر، حققان دریافتند که برخی از مشاغل، در سلامت قلب زنان تاثیر دارند. به نقل از هلث دی، آیا می دانید انتخاب شغل تا چه اندازه در سلامت قلب افراد تاثیر دارد؟ تحقیقات جدید نشان می دهد که حرفه افراد در سلامت قلب آنان تاثیرگذار است. دانشمندان اطلاعات مرتبط با ۶۵ هزار […]

به گزارش زنان خبر، حققان دریافتند که برخی از مشاغل، در سلامت قلب زنان تاثیر دارند.
به نقل از هلث دی، آیا می دانید انتخاب شغل تا چه اندازه در سلامت قلب افراد تاثیر دارد؟ تحقیقات جدید نشان می دهد که حرفه افراد در سلامت قلب آنان تاثیرگذار است.
دانشمندان اطلاعات مرتبط با ۶۵ هزار زن مسن در ایالات متحده را تجزیه وتحلیل کردند و دریافتند که برخی از مشاغل منجر به کاهش سلامت قلب زنان می شود.
با توجه به نتایج بدست آمده خطر ضعف سلامت قلب در مشاغل ذیل بیش از دیگر مشاغل است:
۳۶ درصد خطر سلامت قلبی در مددکاران اجتماعی، ۳۳ درصد در صندوق داران خرده فروشی ها، ۱۶ درصد در ارائه کنندگان مراقبت های بهداشتی به خصوص روان پزشکان و دستیاران بهداشت در منازل و ۱۴ درصد در پرستاران است.
نریاگو، محقق این تحقیق از دانشگاه درکسل فیلادلفیا، اظهار کرد: تعجب برانگیز است که برخی از مشاغل که در این مطالعه با ضعف سلامت قلبی مشاهده شدند، از افرادی هستند که احتمالا از عوامل خطر برای سلامت قلب و عروق آگاهی بیشتری دارند.
نتایج این تحقیق نشان داد، خطر ابتلا به سلامت ضعیف قلب در میان کارگزاران املاک و مستغلات و فروشندگان ۲۴ درصد و در بین منشی ها ۱۱ درصد کمتر از دیگر مشاغل بود.
این یافته ها نشان می دهد که شغل یک زن، عامل مهمی در سلامت قلب اوست.
پزشکان می توانند از زنان درباره حرفه آنان سؤال کنند تا افرادی که در معرض خطر قلبی هستند به موقع شناسایی شوند.

انتهای متن/*