شرکت بیش از ۳۸هزار و ۵۰۰دانش‌آموز در امتحانات نهایی شهرستان های استان تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از شرکت بیش از ۳۸ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در امتحانات نهایی پایه دوازدهم آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش زنان خبر، محمد صیدلو در نشست هماهنگی برگزاری امتحانات دانش‌آموزان، اظهار داشت: رعایت و اجرای کلیه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اولویت اصلی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم است.

وی با اشاره به شرکت ۳۸هزار و ۵۰۰دانش آموز در امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نظام قدیم در شهرستان‌های استان تهران، افزود: در راستای حفظ سلامت دانش‌آموزان عزیز و برای رعایت مفاد پروتکل‌های بهداشتی تعداد حوزه‌های برگزاری آزمون از افزایش ۵۰درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار شده است در حالی که تعداد شرکت کنندگان با کاهش دوهزار نفری نسبت به سال تحصیلی گذشته روبه‌رو بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به حضور مراقبین بهداشت و سلامت در حوزه های برگزاری آزمون، خاطر نشان کرد: نیروی انسانی مورد نیاز برای برگزاری امتحانات در حوزه‌های برگزاری حضور داشته و به منظور رسیدن به کیفیت مطلوب تلاش می‌کنند.

صیدلو در پایان حوزه‌های برگزاری امتحانات در شهرستان‌های استان تهران را ۲۸۰حوزه اعلام کرد و گفت: تمامی تلاش همکارن بنده در استان ایجاد محیطی سالم و آرام بخش برای برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان است تا با کمترین استرس و فشار روانی سال تحصیلی خود را به اتمام برسانند.

انتهای متن/*