سرپرست صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی حکم معاونت گرفت

پویا محمودیان پس از یک ماه که سرپرست معاونت صنایع دستی بود، از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی حکم معاونت را گرفت.

به گزارش زنان خبر،پویا محمودیان پیش از این به عنوان سرپرست دفتر صادرات، رئیس اداره ترویج معاونت صنایع دستی، مدیر برنامه­‌ریزی و نظارت واحد دور کاری، کارشناس مسئول بازرگانی خارجی معاونت صنایع دستی، رئیس کارگروه بین‌الملل معاونت صنایع دستی در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، همچنین مسئول امور بین‌الملل سازمان صنایع دستی ایران فعالیت می‌کرد. او  پس از استعفای بهمن نامورمطلق، به عنوان سرپرست معاونت صنایع دستی انتخاب شد.

اکنون با حکم علی‌اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاونت صنایع دستی این سازمان به پویا محمودیان سپرده شده است.

در متن حکم رئیس سازمان میراث فرهنگی برای پویا محمودیان آمده است:

«نظر به تعهد و تجارب سرکار عالی، به موجب این حکم به‌عنوان “معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی” سازمان منصوب می‌شوید.

سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و تعیین خط‌مشی و اولویت‌های امور صنایع‌دستی به منظور معرفی جهانی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی فاخر ایران به‌عنوان میراث مادی و معنوی کشور، توسعه کمی و بهبود کیفی همراه با افزایش حجم صادرات صنعتگران و بازرگانان صنایع‌دستی، حضور کارآمد و موثر بازارهای جهانی، ثبت اصالت آثار صنایع‌دستی و هنرهای سنتی ایران در سطح بین‌المللی، ارتقای سطح آموزش با هدف انتقال هنر و فرهنگ این سرزمین به نسل‌های آتی و ایجاد فضای رقابت سالم در حوزه پژوهش، تولید و بازرگانی این صنعت، از اهم وظایفی است که انتظار می‌رود در راستای تحقق اهداف و ماموریت‌های سازمان اقدام شایسته به عمل آید.

توفیق روزافزانتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»

مهر

انتهای متن/*