سرقت از منزل توسط ۲ دوست

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری ۲ سارق منزل خبر داد و گفت: سارقان دوستان مال باخته بودند.

به گزارش زنان خبر، سرهنگ” سید امین موسوی” اظهار داشت: در پی وقوع سرقت منزل در پایان هفته گذشته در محله شهرک کاروان دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۶۹ مشریه به محل سرقت مراجعه کردند و پس از بازجویی از مال باخته و بررسی های میدانی موفق به بدست آوردن سرنخ هایی شدند.
موسوی گفت: مال باخته اظهار داشت، حدود دو ماه پیش همسرم به دلیل بیماری سرطان فوت کرده است و پسرم ۱۸ ساله با مادر بزرگش زندگی می کند. پنج شنبه شب یکی از دوستانم با من تماس گرفت و اعلام کرد می خواهم بیام بهت سر بزنم و زمانی که مراجعه کرد به همراه یکی از دوستان مشترکمون به اسم ” م ” به منزل مراجعه و پس از دقایقی با تهدید سلاح سرد دست و پاهایم را بستند و لوازمی از قبیل زیورآلات، تلویزیون، ساعت و ۳ عدد گوشی را به سرقت بردند.
رئیس کلانتری مشیریه اعلام کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، تصویری از چهره سارقان در اختیار تیم های مختلف کلانتری قرار داده شد تا اینکه روز گذشته گشت انتطامی کلانتری را در پمپ بنزین مشاهده کردند.
وی ابراز داشت: هر دو سارق به محض متوجه شدن حضور گشت انتظامی کلانتری در نزدیکی خود به سرعت از محل متواری، و عملیات مهار ودستگیری سارقان آغاز شد.
این مقام پلیسی افزود: پس از یک کیلومتر تعقیب و گریز ماموران گشت انتظامی کلانتری موفق شدند هر دو متهم را دستگیرو به کلانتری انتقال دهند.
کلانتر مشیریه اعلام کرد: متهمان ۳۰ ساله پس از انتقال به کلانتری به سرقت منزل اعتراف و اعلام کردند، اموال سرقتی را به مالخری در حوالی خلازیل فروخته اند.
سرهنگ موسوی پور با بیان اینکه دستگیری مالخر اموال سرقتی در دستور کار قرار دارد، بیان داشت: هر دو متهم برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی شدند.

انتهای متن/*