سرائیل خود را برای حمله به جمهوری اسلامی ایران آماده می کند

سرائیل خود را برای حمله به جمهوری اسلامی ایران آماده می کند حمله به ایران ،خبری که انتشار آن خنده ملت ایران را به همراه دارد ، خبری که هر سال حد اقل دو بار از سوی رژیم صهئونیستی مطرح می شود ، این خبر بیش از آن که نگرانی ملت ایران را به همراه […]

سرائیل خود را برای حمله به جمهوری اسلامی ایران آماده می کند

حمله به ایران ،خبری که انتشار آن خنده ملت ایران را به همراه دارد ، خبری که هر سال حد اقل دو بار از سوی رژیم صهئونیستی مطرح می شود ، این خبر بیش از آن که نگرانی ملت ایران را به همراه داشته باشد ، خوشحالی آنها از باب نابودی اسرائیل را به همراه دارد

به گارش گروه سیاسی”ره به ری” : پایگاه خبری دبکا، نزدیک به منابع نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی گزارش داد در حالی که آمریکا و ایران در آستانه رسیدن به توافق بر سر برنامه هسته‌ای هستند، فرماندهی ارتش اسرائیل در حال آماده شدن برای تهاجم نظامی یکجانبه به برنامه هسته‌ای ایران است.

این پایگاه خبری افزود ارتش اسرائیل در همین راستا درخواست دریافت ۳٫۵ میلیارد «شِکِل» (واحد پول اسرائیل) بودجه دفاعی شده است.

منابع نظامی دبکا گزارش داده‌اند که چارچوب‌های اصلی این توافق هسته‌ای تکمیل شده است. بر اساس این گزارش، باراک اوباما، قصد دارد قبل از کریسمس اعلام کند که با ایران به توافق نسبی دست یافته و مذاکرات ادامه خواهند یافت.

اسرائیل، تنها دارنده سلاح‌های هسته‌ای و سلاح‌های کشتار جمعی در خاورمیانه است، اما ایران را به پیگیری اهداف نظامی در برنامه هسته‌ای متهم می‌کند.

ایران که از کشورهای امضا کننده پیمان منع گسترش تسلیحات اتمی (ان‌پی‌تی) است همواره این ادعاهای بی‌پایه را رد کرده است.

این پیمان به کشورهای عضو، حق غنی‌سازی اورانیوم برای مصارف صلح‌آمیز را می‌دهد و تهران تأکید می‌کند هدفش از غنی‌سازی اورانیوم مصارف پزشکی و تولید انرژی است.

ایران همچنین از کشورهای عضو آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است که بارها از تأسیسات هسته‌ای ایران بازدید کرده‌اند اما هرگز مدرکی دال بر انحراف برنامه هسته‌ای این کشور به سمت مقاصد نظامی نیافته‌اند.

طرح ایران در مذاکرات هسته‌ای ژنو مورد استقبال کشورهای گروه ۱+۵ قرار گرفت، اما رژیم صهیونیستی واکنشی خشمگینانه به توافقات هسته‌ای احتمالی ایران نشان داده است.
اسرائیل که با داشتن دویست تا چهارصد کلاهک هسته‌ای، تنها دارنده تسلیحات هسته‌ای در خاورمیانه به شمار می‌آید، برای جلوگیری از برنامه انرژی هسته‌ای تهران، بارها ایران را به استفاده از حملات نظامی تهدید کرده است.
ایران همواره ادعاهای اسرائیل و متحدان غربی آن را مبنی بر پیگیری مقاصد نظامی در برنامه هسته‌ای رد و تاکید کرده است به عنوان یکی از امضاکنندگان متعهد پیمان منع گسترش تسلیحات اتمی (ان‌پی‌تی) و یکی از اعضای آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، از حق استفاده از فن‌آوری هسته‌ای برای دستیابی به اهداف صلح‌آمیز برخوردار است.

رهبر انقلاب ، حضرت آیت الله خامنه ای پاسخ نتیجه حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به ایران را داده بود ، ایشان با اشاره به برخی تهدیدهای سردمداران رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله نظامی به ایران ، تاکید کردند : اگر غلطی از آنها سر بزند ، جمهوری اسلامی ایران ، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد .۹۲/۱/۱
اسرائیل که خود داری ۴۰۰ کلاهک هسته ای می باشد ، برای جلوگیری از پیشرفت جمهوری اسلامی  تمام تلاش خود را کرده است، برای نمونه می توان به ترور های سال های اخیر دانشمندان هسته ایران اشاره کرد:

 

    در تاریخ ۲۲ دی ۱۳۸۸ خورشیدی، مسعود علی‌محمدی، «استاد فیزیک» دانشگاه تهران بر اثر انفجار یک بمب مغناتیسی کشته شد.[۲۷]

    در تاریخ ۸ آذر ۱۳۸۹ خورشیدی، مجید شهریاری، «استاد فیزیک» دانشگاه شهید بهشتی هدف سوء قصد با بمب مغناطیسی قرار گرفت و به قتل رسید.[۲۸]

    در تاریخ ۸ آذر ۱۳۸۹ خورشیدی، فریدون عباسی دوانی، «استاد فیزیک» دانشگاه شهید بهشتی در منطقه ولنجک تهران، هدف سوء قصد با بمب مغناتیسی قرار گرفت، اما جان سالم به در برد.[۲۹]

    در تاریخ ۲۱ دی ۱۳۹۰ خورشیدی، مصطفی احمدی روشن، «معاون بازرگانی» تاسیسات غنی‌سازی نطنز بر اثر انفجار یک بمب مغناطیسی در منطقه سیدخندان تهران کشته شد.[۳۰]

    در تاریخ ۱ مرداد ۱۳۹۰ خورشیدی، داریوش رضایی‌نژاد، «متخصص وزارت دفاع» به ضرب گلوله در تهران به قتل رسید.[۳۱]