سالن سینمایی شهرداری کهریزک به بهره برداری می رسد

سالن سینمایی شهرداری کهریزک به همت شهرداری و شورای اسلامی این شهر در هفته ی دولت به بهره برداری می رسد.

به گزارش زنان خبر، با  توجه به فرارسیدن فصل تابستان و اوقات فراغت و حضور خانواده ها در محیط های فرهنگی و تفریحی و در راستای افزایش سرانه فرهنگی و هنری شهر کهریزک، اولین سالن سینمایی شهرداری کهریزک در مجموعه ساختمان شهرداری تجهیز و آماده بهره برداری می شود.

در هفته دولت سال ۹۷ طرح مناسب سازی و تجهیز سالن آمفی تئاتر ساختمان شهرداری کهریزک بنا به تاکید شهردار این شهر کلید خورد و در هفته دولت سال جاری شاهد افتتاح و اکران عمومی اولین فیلم سینمایی با حضور خانواده ها ی  شهر کهریزک در این مجموعه خواهیم بود.

شهر کهریزک تا به امروز فاقد مجموعه سینمایی بوده است و باتوجه به تقاضای شهروندان و نیازسنجی های انجام شده از سوی مدیریت شهری، سینما یکی از مطالبات اهالی به ویژه بانوان بوده است که به همین منظور تجهیز و مناسب سازی سالن آمفی تئاتر ساختمان شماره ۲ شهرداری کهریزک به عنوان مجموعه سینمایی در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

در این طرح، استانداردسازی فضای عمومی سالن، نصب کفپوش و صندلی های مناسب، تجهیز سیستم صوت و اکران فیلم، تامین سیستم روشنایی و در مجموع آماده سازی سالن برای اکران فیلم در فهرست برنامه های حوزه فنی و عمران شهرداری کهریزک قرار گرفته است.

این سالن سینمایی دارای ظرفیت نصب ۲۱۹ صندلی و پذیرش این تعداد مخاطب است که با اتمام این طرح عمرانی و فرهنگی به یکی از  مطالبات چندین و چندساله اهالی شهر پاسخ داده می شود و سرانه فرهنگی و هنری شهر کهریزک با رشد چشمگیری مواجه خواهد شد.

 

 

انتهای متن/*