زنان خبر - http://zanankhabar.ir

رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب:انجام حرکات مخاطره آمیز جان راننده پژو را گرفت/واژگونی ۲۰۶ در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان

به گزارش زنان خبر [1]، از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب ، سرهنگ “احسان مومنی ” اظهار داشت: در ساعت ۲۲:۰۷ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره واژگونی خودروی ۲۰۶ در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان محدوده لاین کندرو قبل از دوربرگردان الغدیر ، بلافاصله گشت تصادفات پلیس راهور پایتخت به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد که یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به علت سرعت زیاد و عدم توانیی راننده در کنترل وسیله نقلیه پس از برخورد با جدول کناری اتوبان واژگون شده و از راه خارج می شود .
سرهنگ مومنی ادامه داد : با حضور به موقع تیم گشتی منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ در همان لحظات و ثانیه های اول و به کمک نیروهای آتش نشانی و اورژانس راننده و سه سرنشین دیگر از خودرو بیرون آورده می شوند.
مومنی افزود : متاسفانه در این حادثه پس از واژگونی ۲۰۶ راننده و دو سرنشین دیگر به شدت مصدوم شده و یکی از سرنشینان فوت می نماید .
مومنی در پایان خاطرنشان کرد: تخطی از سرعت مطمئنه و سرعت غیرمجاز از سوی رانندگان و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه یکی از مهمترین علل بروز سوانح رانندگی می باشد، سرعت مجاز باعث می شود رانندگان در صورت مواجهه با خطر، عکس العمل مناسب تری را برای واکنش نشان دهند و همچنین شدت تصادف احتمالی آنها نیز با سرعت مجاز کاهش پیدا می کند.

انتهای متن/*