دولت یازدهم در بعد عملی حجاب و عفاف ضعیف عمل کرده است

«علی مطهری» عصر دوشنبه در حاشیه نشست شورای اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره عملکرد دولت در زمینه حجاب و عفاف و موضوعات فرهنگی افزود: دولت یازدهم عملکرد خوبی در ریشه یابی برای حجاب و عفاف داشته ولی در بعد عملی ضعیف عمل کرده است. به گزارش زنان خبر ، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی […]

«علی مطهری» عصر دوشنبه در حاشیه نشست شورای اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره عملکرد دولت در زمینه حجاب و عفاف و موضوعات فرهنگی افزود: دولت یازدهم عملکرد خوبی در ریشه یابی برای حجاب و عفاف داشته ولی در بعد عملی ضعیف عمل کرده است.

به گزارش زنان خبر ، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خواهان معرفی حجاب استاندارد از سوی دستگاه های فرهنگی، رسانه ملی و مسوولان ذیربط شد و گفت: باید بر آگاهی بخشی در حجاب استاندارد تاکید شود.

مطهری خاطرنشان کرد: اگر فعالیت مناسب در زمینه معرفی حجاب استاندارد انجام پذیرد، نیمی از مشکلات در این زمینه حل می شود و البته این به استثنای برخی ناهنجاری ها است که می تواند ریشه روانی یا سیاسی داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: البته نیروی انتظامی می تواند در این زمینه به ناهنجاری های پوششی حجاب و عفاف ورود پیدا کند.

این نماینده مجلس نهم در پاسخ به اینکه آیا تمام موضوعات مرتبط با عفاف و حجاب فقط به دولت بستگی دارد؟ گفت: بیش از ۹۵ درصد موضوع حجاب و عفاف بحث کارهای فرهنگی است و به دولت ربطی ندارد منتها وظیفه قوه مجریه در این باره کار اجرایی است.

منبع : ایرنا