درخواست مجری معروف از رئیس صدا و سیما

احسان کرمی از رییس جدید سازمان صداوسیما خواست که در انتخاب مدیران میانی وسواس به خرج دهد و صداوسیما بیشتر فکر کند که باید برای مردم برنامه بسازد.

به گزارش زنان خبر احسان کرمی از رییس جدید سازمان صداوسیما خواست که در انتخاب مدیران میانی وسواس به خرج دهد و صداوسیما بیشتر فکر کند که باید برای مردم برنامه بسازد.

این مجری و بازیگر درباره‌ی انتخاب محمد سرافراز به عنوان رییس صداوسیما گفت: آقای سرافراز از مدیران و معاونان سازمان صداوسیما بوده که این خود نقطه‌ی مثبتی است اما مشکل من به عنوان مجری و بازیگر، مدیران میانی هستند.

وی افزود: تیمی که آقای سرافراز شنیدم با خودش آورده کسانی هستند که ما را خیلی امیدوار کردند؛ مثلا وقتی نام دکترعلیرضا نوری‌ در رادیو مطرح می‌شود من خیلی خوشحال می‌شوم که اتفاق خوبی در راه است البته در این چند سال گذشته در بین همه‌ی مدیران صداوسیما باید از آقای صوفی تشکر کنم که به من خیلی لطف داشتند، آقای صوفی جزو مدیران قدیمی صداوسیما هستند که قطعا باقی هم خواهند ماند‌؛ حضور دکتر نوری در رأس صدا اگر اتفاق افتاد و حضور آقای پورمحمدی در رأس سیما که اتفاق افتاده است، قطعا برای من به عنوان مجری و بازیگرِ بسیار ناامید، یک کورسوی امید ایجاد می‌کند.

درخواست مجری معروف از رئیس صدا و سیما

کرمی اظهار کرد: امیدوارم در انتخاب مدیران میانی خیلی وسواس به خرج دهند،‌ گاهی مدیران قرار است بروند کلاه بیاورند اما سر می‌آورند‌؛ همچنین امیدوارم که صداوسیما بیشتر فکر کند که باید برای مردم برنامه بسازد‌، همه‌ی خوشایند و ایده آل من این است که مردم در اتومبیل خود موسیقی گوش ندهند و رادیو گوش دهند، ایده‌آل من این است که مردم شبکه‌های ماهواره‌ای را نگاه نکنند.

این مجری و بازیگر ادامه داد: با این سبک از برنامه‌سازی درتلویزیون که تاکنون انجام می‌شد غریب نیست که مردم پشت سرهم شبکه‌های ماهواره‌ای را نگاه کنند و در اتومبیل خود مدام موسیقی گوش دهند و به رادیو توجه نکنند.

او خاطر نشان کرد: ما نیاز به برنامه‌سازی داریم‌، باید فرآیند برنامه‌سازی چه در رادیو و چه در تلویزیون آن هم به دست اهلش بازنگری شود نه اینکه یک عده بیایند بنا بر مصالحی فُرم برنامه‌سازی را تغییر دهند و اصلا کارهم بلد نباشند.

کرمی در پایان تاکید کرد: تیمی که گفته می‌شود آقای سرافراز دارد با خودش می‌آورد برای من که این روزها اصلا به آینده‌ی شرایط هنری امیدوار نیستم کورسوی امیدی است و امیدوارم این اتفاقات بیفتد.

احسان کرمی در حال حاضر برنامه‌ی «زنده رود» اصفهان را در تلویزیون اجرا می‌کند، بیشتر مشغول سینما و تئاتر است و در رادیو نیز در برنامه‌های «جمعه‌ی ایرانی» و «چهل سالگی» فعالیت می‌کند. اخیرا نیز در سینمایی «دربست» کار علی خامه پرست و «۳۶۰ درجه» کارسام قریبیان ایفای نقش کرده است.

 

 

منبع: ایسنا