«دختر خیابان انقلاب» شیطنتی از سوی دشمنان است/ ملت ایران هیچگاه از اعتقادات خود کوتاه نمی‌آیند

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین با بیان اینکه مردم ایران هیچگاه از اعتقادات خود دست برنخواهند داشت گفت: امروز دشمنان برای رسیدن به اهداف خود از هر فرصت و هیجانات جوانان سوء استفاده می‌کنند.

به گزارش زنان خبر،  مریم بیدخام مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین در گفت‌وگو با  شاخص، در خصوص جریانی تحت عنوان “دختر خیابان انقلاب” اظهار کرد: همه دنیا باید بدانند که کشور و نظام ما اسلامی است و اهداف و آرمان‌هایی هم که ملت ایران و امام راحل برای آن انقلاب کردند بر پایه دین اسلام است.

وی با بیان اینکه اکثریت مردم ایران خواهان اسلام و حجاب هستند افزود: شیطنت‌هایی که امروز دست مایه دشمن شده است خواسته جامعه ایران اسلامی نیست.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: امروز دشمنان برای رسیدن به اهداف خود از هر فرصت و هیجانات جوانان سوء استفاده می‌کنند.

این مسئول با اشاره به نقش بانوان ایران در همه عرصه‌های اجتماعی و سیاسی کشور تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان از طریق جنگ نرم درصدد ضربه ملت ایران و نظان هستند همه باید هوشیار باشیم.

وی یادآور شد: مردم ایران هیچگاه از اعتقادات خود دست برنخواهند داشت و از آرمان‌هایی که به خاطر آن هزاران شهید تقدیم نظام و انقلاب شده است، صیانت و پاسداری می‌کنند.

مشکلات کارگری و اشتغال یک واقعیت عینی در استان است

بیدخام در خصوص مطالبات مردم در زمنیه اقتصاد و معیشت اظهار کرد: امروز دغدغه اصلی مردم اشتغال است که مسئولین باید پیگیر مطالبات و مشکلات جامعه باشند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین بیان کرد: مشکلات کارگری و اشتغال یک واقعیت عینی در کشور و به ویژه استان قزوین است.

این مسئول افزود: قزوین یک استان دانشجویی است که بیش از ۱۲۰ هزار دانشجو دارد و این نیروی عظیم انسانی پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار می‌شوند.

وی اضافه کرد: دانشجویان جوانان پرانرژی، تحصیل کرده‌ و جویای کار هستند و ما وظیفه داریم که زمینه اشتغال را برای آن‌ها فراهم کنیم.

بیدخام در ادامه گفت: باید از تمامی ظرفیت‌های هنری، گردشگری، کشاورزی و صنعتی استان قزوین برای ایجاد فرصت‌های شغلی هم در حوزه بانوان و هم در حوزه آقایان استفاده کنیم.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین افزود: صرفا نباید افراد را به کار دولتی تشویق کنیم چراکه بدنه دولت هر چه چابک‌تر باشد، موفقیت بیشتری خواهد داشت.

این مسئول در پایان ابراز کرد: باید همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان را برای کارآفرینی و ایجاد اشتغال در استان به کار گیریم.

دانا

انتهای متن/*