خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی در ماه محرم به‌ خوبی انجام می‌شود

تمهیدات و اقدامات لازم برای برگزاری مراسم سوگواری ماه محرم در راستای ارائه خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان در منطقه ۱۳ برنامه‌ریزی‌شده است.

به گزارش زنان خبر، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ در گفت‌وگو با خبرنگار زنان خبر گفت: با توجه به اهمیت ماه محرم و صفر برای خدمت‌رسانی به مردم در عزاداری‌ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: در مورد ارتقای سطح خدمت‌رسانی به شهروندان در ایام عزاداری دهه اول محرم تدابیر لازم و اقدامات مؤثر اندیشیده شده است.

شهردار منطقه ۱۳ در خصوص ایمن‌سازی داربست تکیه‌ها و حسینیه‌ها بیان کرد: ایمن‌سازی داربست‌های هیات و حسینیه‌ها در منطقه به‌صورت ویژه نظارت می‌شود و خدمات شهری، اجتماعی و فرهنگی، حمل‌ونقل و ترافیک به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت خود را در این ایام انجام می‌دهند.

وی در ادامه یادآور شد: مسلمانان ارادت خالصانه به اهل‌بیت عصمت و طهارت دارند و باید در مراسم‌های مذهبی بخصوص ایام عزاداری سالار شهیدان در محرم‌الحرام در برگزاری هرچه بهتر مراسم‌ها تلاش کرد و در این راستا معاونت‌ها و نواحی چهارگانه مرتبط با حوزه کاری خود آمادگی لازم را برای خدمات‌رسانی در این ایام خواهند داشت.

رحمان زاده به بافت مذهبی محلات ۱۳ گانه برای برگزاری پرشور و مطلوب مراسم سوگواری امام حسین (ع) تأکید کرد اذعان داشت: سازمان‌ها، مسئولین هیات‌های مذهبی، مساجد و حسینیه‌ها همکاری‌های خوبی برای رفاه حال عزاداران و برگزاری مراسم مطلوب داشته‌اند.

وی در مورد تسهیل عبور و مرور بیان کرد: به‌منظور کاهش مشکلات ترافیکی و تسهیل عبور و مرور شهروندان در این ایام هماهنگی‌های خوبی با پلیس راهور برای رفع و کاهش مشکلات احتمالی انجام‌شده است.

 

انتهای متن/*