خدمتی: پیشرفت تیراندازی با حضور ماکسیموویچ، بستگی به نحوه همکاری فدراسیون با وی دارد

عضو تیم ملی تیراندازی کشورمان گفت: سرمربی صربستانی تیم ملی چند روزی است که وارد ایران شده و با شناختی که از وی در مسابقات مختلف دارم می‌دانم که رزومه خوبی دارد.

به گزارش زنان خبر،در خصوص شرایط تیراندازان کشورمان در آستانه حضور در مسابقات کره‌جنوبی اظهار داشت: برای حضور در جام جهانی کره جنوبی اردوها از ۲ ماه پیش آغاز شده است. خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم و شرایط خوابگاه و تغذیه کاملا مناسب است. چند روز تا آغاز مسابقات باقی مانده است و در وضعیت مناسبی قرار داریم.

وی درخصوص حضور ماکسیموویچ در تیم ملی تفنگ یادآور شد: این سرمربی صربستانی چند روزی است که وارد ایران شده و با شناختی که از وی در مسابقات مختلف دارم می‌دانم که رزومه خوبی دارد و از سطح بالایی در فدراسیون جهانی برخوردار است. البته اینکه با حضور این سرمربی پیشرفت کنیم یا اینکه در همان سطح بمانیم بستگی به این دارد که ببینیم نحوه همکاری با او چگونه است، آیا پاره وقت در کنار تیم ملی خواهد بود یا تمام وقت.

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان در ادامه به مسابقات پیش روی تیراندازان اشاره کرد و گفت: یک ماه بعد از مسابقات کره، جام جهانی مونیخ و سپس بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و قهرمانی جهان را پیش رو داریم. در کنار جام جهانی مونیخ، اردوی هانوفر را هم داریم. اردوهای آلمان همیشه برای تیراندازان مفید است چراکه با خیال راحت و با فشنگ تست شده تمرین می‌کنیم.

تسنیم

انتهای متن/*