خانه فرش و هنر میزبان بانوان کارآفرین

بانوان کارآفرین در این سالها توانسته اند گوی سبقت را از آقایان بربایند وبا معرفی مهارت های خود باعث ایجاد کسب وکار های مختلف ورونق تولید ملی کشورمان شوند.

به گزارش زنان خبر، خانه فرش و هنر  این روزها میزبان زنان کارآفرین شده است  و اگر گذرتان به میدان چایچی واقع در منطقه ۱۳ افتاده باشد حتما زنان کار آفرین را دیده اید که با حضور خود حال وهوای به خصوصی به این مرکز داده اند؛ زنان کارآفرین با در معرض قرار دادن محصولات خود بازدید کنندگان زیادی را به سوی خود جلب کرده اند.

بانوان کارآفرین در این سالها توانسته اند گوی سبقت را از آقایان بربایند و با معرفی مهارت های خود باعث ایجاد کسب وکار های مختلف ورونق تولید ملی کشورمان شوند.

مشارکت بانوان سرپرست خانوار در برپایی بازارچه های خوداشتغالی

مدیر خانه فرش و هنر منطقه ۱۳ با اشاره به چگونگی راه اندازی این بازارچه گفت: روزانه بانوان سرپرست خانوار و بدسرپرست بسیاری برای کار واجاره غرفه و تامین معیشت زندگی به خانه فرش مراجعه می کردند که این انگیزه ای در من ایجاد کرد که با مشارکت شهرداری منطقه بازارچه های خوداشتغالی ایجاد کنم.

 

بیشتر بخوانید:

کارآفرین برتر و نمونه شهرستان ری؛ زنان رابطی بین جامعه و خانواده هستند

 

“سارا تمیزکار”در ادامه افزود: اکنون حدود یک سال با هدف توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار، حمایت از تولید ملی و ایجاد فرصت های شغلی برای آنها روزهای شنبه وچهارشنبه در این مرکز بازارچه دایر است و بانوان کارآفرین فقط در صورت تمایل و فروش محصولات خود می توانند روزی ۲ هزار تومان بابت اجاره میز بپردازند.

تمیزکار با اشاره به ارائه محصولات دست ساز بانوان هنرمند و سرپرست خانوار منطقه گفت: در این بازارچه بانوان هنرمند هریک با مهارتی که دارند محصولاتی مانند زیورآلات، مواد غذایی، ترشی خانگی، پوشاک، صنایع دستی، کیف، سرویس آشپزخانه، محصولات عفاف وحجاب، ظروف سفالی و.‌.. عرضه می کنند و با قیمت مناسب وکیفیت مطلوب در معرض فروش قرار می دهند.

علاقه مندان برای خرید محصولات بانوان کارآفرین می توانند به خانه فرش و هنر منطقه ۱۳ در خیابان دماوند،چهارراه خاقانی،میدان چایچی مراجعه کنند.

 

انتهای متن/*