در مرکز امور زنان خانواده نهاد ریاست جمهوری تفکر فمینیستی دنبال می‌شود/حوزه خانواده باید محور اصلی قانون و قانون گذاری باشد

کاندیدای ایتلاف اصولگرایان تصریح کرد: در هر قانون باید موضوع زنان و خانواده مورد توجه قرار بگیرد و خانواده محور قانون و قانون گذاری باشد و این نگاه باید در نمایندگان آقا نیز باید تسری پیدا کند زیرا اگر بنیان خانواده در ایران تقویت شود، به طور یقین از هز آفت و آسیب‌های اجتماعی که گریبان زنان و دختران کشورمان شده است، می‌توانیم جلوگیری کنیم.

به گزارش زنان خبر زهره الهیان کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در همایش سراسری بانوان ائتلاف بزرگ اصولگرایان عنوان کرد: اکنون نوبت ماست که با حضور گسترده بانوان در عرصه سیاسی و اجتماعی این پیام را به ساحت مقام معظم رهبری برسانیم که ما گوش به فرمان رهبری هستیم و یک نه بزرگ به دشمن بگوییم.

وی ادامه داد: دشمنان که امروز با برنامه‌ریزی از پیش انجام شده قصد دارند از برخی طیف‌ها حمایت کنند چرا که امید دارند آنها بتوانند اهداف آنها را در مجلس آینده دنبال کنند.

الهیان خاطرنشان کرد: حضور شما این پیام را خواهد داشت که اگر رسانه‌های بیگانه مانند بی بی سی تلاش می‌کنند طیف خاصی به مجلس ورود پیدا کنند، جواب ملت و آنان «نه» خواهد بود.

وی با بیان اینکه ملت همواره نشان داده است که توطئه‌های دشمنان بی اثر بوده، خاطرنشان کرد: خط نفوذ در انتخابات مجلس برای جایگاه بلند مجلس برنامه دارد و تلاش می‌کند تا با ورود عناصر غرب گرا جای پا در مجلس پیدا کند.

الهیان خاطرنشان کرد: ملت ایران در برهه‌های تاریخ ساز توانسته است این پیام را به استکبار جهانی بدهد که هرگز اجازه نخواهد داد خون شهیدان پایمال شود و تفکر امام به تاریخ بپیوندند چراکه دیدگاه امام و مقام معظم رهبری زنده،‌ پویا و جاری است و در قلب‌ ملت ایران است.

الهیان با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: امیدوارم مردم با مشارکت حداکثری دشمنان را ناامید کرده و توطئه‌های آنان را برای انقلاب اسلامی بی نتیجه سازند.

زهره الهیان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در جامعه ایرانی اسلامی و با توجه به تفکر امام خمینی زن محور خانواده و خانواده محور جامعه ایرانی اسلامی است.

وی با بیان اینکه باید برنامه ریزی خود را بر محور خانواده متمرکز کنیم، اظهار داشت: اگر بنیان خانواده در ایران تقویت شود، به طور یقین از هز آفت و آسیب‌های اجتماعی که گریبان زنان و دختران کشورمان شده است، می‌توانیم جلوگیری کنیم.

الهیان با بیان اینکه طبق تفکر امام زن ابزاری برای مقاصد سیاسی نیست، خاطرنشان کرد: زن در جامعه انسان ساز است و اگر قرارباشد کرامت خود را در جامعه حفظ کند باید موضوع خانواده و زنان در اولویت درجه یک کشور به ویژه مجلس قرار بگیرد.

کاندیدای ایتلاف اصولگرایان با بیان اینکه در قانون گذاری باید به حوزه زنان توجه کنیم، تصریح کرد: در هر قانون باید موضوع زنان و خانواده مورد توجه قرار بگیرد و خانواده محور قانون باشد و این نگاه باید در نمایندگان آقا نیز باید تسری پیدا کند.

الهیان با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی و سبک زندگی غربی دو چالش اساسی است که با آن روبرو هستیم، اظهار داشت: بر روی این دو چالش کار علمی صورت گرفته است و ما در زمینه آسیب‌های اجتماعی با موضوع زنان خیابانی و اعتیاد زنان روبرو هستیم که در مجلس باید بر روی آن کار شود.

کاندیدای ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه متاسفانه در مرکز امور زنان خانواده نهاد ریاست جمهوری تفکر فمینیستی دنبال می‌شود، تصریح کرد: یکی از دلایلی که قانون مرخصی زنان در مجلس تصویب می‌شود اما اجرا نمی‌شود به این دلیل است.

الهیان خاطرنشان کرد: دولت باید به جای توجه به موضوع ورود زنان به ورزشگاه ها باید به دو چالش آسیب‌های اجتماعی و سبک زندگی غربی توجه کند.

وی با بیان اینکه سامان دادن فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از دغدغه‌های جدی است که باید بر روی آن کار شود، اظهار داشت: عدم توجه به این حوزه موجب فروپاشی بنیان و تحکیم خانواده و طلاق‌های گسترده در جامعه می‌شود که باید به آن توجه کنیم.